اینترنت مجانی هدیه خبرنگاری بر دوش یك اپراتور

اینترنت مجانی هدیه خبرنگاری بر دوش یك اپراتور به گزارش برتریها ارائه اینترنت هدیه خبرنگاری سال جاری در حالی تنها به اپراتور رایتل اختصاص یافته كه سال قبل این هدیه برای تمامی اپراتورهای تلفن همراه در نظر گرفته شده بود.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، حسن روحانی، رئیس جمهوری روز پنجشنبه ۱۶ مرداد، در آیین بهره برداری از طرح های ملی وزارت نفت اعلام نمود که با دستور به وزیر ارتباطات، سال جاری هم مانند سال گذشته، برای خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار، خدمات اینترنتی مجانی یک ساله در نظر گرفته می شود. محمدجواد آذری جهرمی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - هم ۱۸ مرداد در اینستاگرام خود ضمن تبریک روز خبرنگار نوشت: دستور رئیس جمهوری برای هدیه خبرنگاران در حال پیگیری است و از امشب توزیع این هدایا صورت خواهد گرفت.
بدین ترتیب شب گذشته، برای خبرنگارانی که سال قبل برای دریافت اینترنت مجانی خبرنگاری ثبت نام کرده بودند، پیامکی در خصوص دریافت ۱۲۰ گیگ اینترنت مجانی ارسال شد و اینکه خبرنگاران با استفاده از لینک موجود در پیامک، می توانند برای ثبت نام اینترنت هدیه اقدام نمایند. با این حال، با پیمودن مراحل اولیه ثبت نام، مشخص می شود که خبرنگاران یا باید سیمکارت رایتل داشته باشند و یا برای دریافت سیمکارت این اپراتور ثبت نام کنند تا از اینترت مجانی برخوردار شوند.
این در شرایطی است که سال قبل اینترنت خبرنگاری برای تمامی اپراتورهای همراه همچون همراه اول و ایرانسل هم در نظر گرفته شده بود که سهم قابل توجهی در تعداد مشترکان دارند و اما این دفعه به نظر می آید وزارت ارتباطات، توجه ویژه ای به اپراتور رایتل داشته که اهدای اینترنت خبرنگاری را به این اپراتور سپرده و خبرنگاران هم برای دریافت هدیه، به ثبت نام در این اپراتور ملزم هستند.1399/05/19
21:19:59
5.0 / ۵
1978
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اینترنت مجانی هدیه خبرنگاری بر دوش یك اپراتور
نظر شما در مورد اینترنت مجانی هدیه خبرنگاری بر دوش یك اپراتور
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها