با تلاش معاونت علمی ریاست جمهوری؛

سامانه راه نوآوری برای توسعه كسب وكار افتتاح شد

سامانه راه نوآوری برای توسعه كسب وكار افتتاح شد سامانه راه نوآوری چاره ای برای توسعه كسب وكار به صورت آنلاین با ایجاد روابط و تبادل بین خدمت دهنده ها و خدمت گیرنده ها در حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی افتتاح شد.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، توسعه کسب وکارهای اقتصاد دیجیتال به ایجاد سامانه راه نوآوری منجر گردید. این سامانه بعنوان بستری برای ایجاد روابط و تبادل بین خدمت دهنده ها و خدمت گیرنده ها برای توسعه زیست بوم نوآوری کشور فعالیت می کند. این سامانه توسط ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی ریاست جمهوری برای شکوفایی و توسعه اکوسیستم کارآفرینی این حوزه به راه افتاده است.
هدف این سامانه، فراهم کردن بهترین و مفیدترین شرایط برای سرعت بخشیدن به رشد کسب وکارها است. ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با عرضه حمایت مادی و معنوی از خدمات عرضه شده در سامانه بر این باور است تا زیست بوم اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی را شکوفا کند و رونق دهد.
سامانه راه نوآوری تا امروز با همراهی ۴۴ خدمت دهنده، ۸۷ خدمت مختلف را به ۱۰۸ شرکت نوپا عرضه کرده است.
بر مبنای اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در ادامه مسیر این سامانه با همراهی ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و شتاب دهنده ها و سرمایه گذاران زیست بوم کارآفرینی به وجود آمد. کمپینی هم به منظور پشتیبانی از شرکت های نوپای حوزه دیجیتال در حال پیاده سازی است.
منبع:

1399/06/29
15:13:02
5.0 / ۵
1692
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد سامانه راه نوآوری برای توسعه كسب وكار افتتاح شد
نظر شما در مورد سامانه راه نوآوری برای توسعه كسب وكار افتتاح شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها