مسدود شدن راه های سوءاستفاده بوسیله سیمكارت و خدمات ارتباطی

مسدود شدن راه های سوءاستفاده بوسیله سیمكارت و خدمات ارتباطی برای ساماندهی سیم كارهای با هویت متناقض، سامانه استعلام خدمات مربوط به خدمات مخابراتی ثبت شده به نام مشتركان راه اندازی شده كه راه های سوءاستفاده بوسیله سیمكارت و سایر خدمات ارتباطی را می بندد.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در ویدئوی «ایران هوشمند»، سامانه استعلام خدمات مربوط به خدمات مخابراتی که از طرف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات راه اندازی شده را مورد بررسی قرار داده است.
در این سامانه شما می توانید تعداد تمامی خدمات مخابراتی که به نام شما ثبت شده است را استعلام کنید. نتیجه این استعلام به خط تلفن همراه اعلام شده توسط شما پیامک می شود. در فاز اول طرح، تعداد سیمکارت های شما در اپراتورهای تلفن همراه و در فازهای بعد، تعداد سایر خدمات مخابراتی نظیر ADSL، تلفن ثابت، TD-LTE، وایمکس و... اعلام می شود.
برای مراجعه به این سامانه کافی است به سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به آدرس www.cra.ir و بخش استعلام خدمات مشترکین مراجعه نموده و با ثبت اطلاعات هویتی خود، پیامک حاوی تعداد سیمکارت های ثبت شده و سایر خدمات خدمات مخابراتی به نامتان را بوسیله پیامک دریافت کنید. همین طور می توانید از تعداد سیمکارت هایی که به نامتان ثبت شده است با ارسال پیامک حاوی شماره ملی به سرشماره ۳۰۰۰۱۵۰ باخبر شوید.1399/08/15
23:53:52
5.0 / ۵
1422
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مسدود شدن راه های سوءاستفاده بوسیله سیمكارت و خدمات ارتباطی
نظر شما در مورد مسدود شدن راه های سوءاستفاده بوسیله سیمكارت و خدمات ارتباطی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها