برگزاری هفته فیلم ایران در هند درفضای مجازی

برگزاری هفته فیلم ایران در هند درفضای مجازی هفته فیلم جمهوری اسلامی ایران از روز گذشته در فضای مجازی آغاز و به مدت یک هفته در فضای مجازی انجام خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در این جشنواره پنج روزه فیلم های ایرانی هر روز یک فیلم شامل فصل نرگس، بادی گارد، رخ دیوانه، مزار شریف و کفشهایم کو در ساعت ۱۴ تا ۱۶ به وقت دهلی به صورت مجازی و در فضای یوتیوپ به معرض نمایش گذاشته شد.
محمدعلی ربانی رایزن فرهنگی کشورمان در هند در تشریح این رویداد اظهار داشت: این جشنواره که بوسیله برخی روزنامه ها و رسانه های هند نیز اطلاع رسانی شده است مورد استقبال مخاطبان هندی قرار گرفت، به شکلی که روزانه ۱۵۰ تا ۲۰۰ نفر تماشاگر داشت.
وی در انتهای سخنان خود، اظهار داشت: فیلم های ایرانی به سبب مضامین اجتماعی و خانوادگی موجود در آن و همین طور قرابت های فرهنگی موجود بین ایران وهند مورد استقبال جامعه هند است.
به گزارش برتریها به نقل از ایرنا، هفته های فیلم ایران در هند و همین طور هفته های فیلم هند در جمهوری اسلامی ایران قبل تر نیز برقرار بود و مورد استقبال مردم دو کشور قرار گرفته است.
وزرای فرهنگ ایران و هند در دیدارهای خود در سالیان گذشته همیشه بر برگزاری هفته های فیلم و همین طور هفته های فرهنگی تاکید داشته اند. بدین جهت اینطور برنامه ها و رویدادهای هنری نیز در امتداد همین تفاهم ها صورت می گیرد.
روابط فرهنگی و هنری ایران و هند باتوجه به سابقه دیرینه خود در سطح گسترده ای برقرار بوده و همچنان ادامه دارد.
سال های گذشته نیز حضور آثار کشور هند در جشنواره ها و نمایشگاه های فرهنگی و هنری خصوصاً کتاب و فیلم پر رنگ بود.


1399/10/05
01:07:24
5.0 / ۵
1293
تگهای خبر: نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد برگزاری هفته فیلم ایران در هند درفضای مجازی
نظر شما در مورد برگزاری هفته فیلم ایران در هند درفضای مجازی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها