كدام روش پرداخت قبض تلفن بهتر است؟

كدام روش پرداخت قبض تلفن بهتر است؟ بهترین روش برای پرداخت قبوض تلفن ثابت، تماس با سامانه تلفنی ۲۰۰۰، وبسایت شرکت مخابرات ایران یا کد دستوری ستاره ۲۰۲۰ مربع است.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، با عنایت به شرایط موجود و شیوع کرونا، مشتریان مخابرات جهت پیشگیری از قطع ارتباط تلفن ثابت، لازم است قبوض تلفن را به صورت غیرحضوری در انتها هر ماه پرداخت کنند. درصورتی که قبوض تلفن ثابت در زمان مقرر پرداخت نشود، ابتدا خط یک طرفه شده و اگر باز هم این روند ادامه داشته باشد، منجر به مسدود شدن تلفن خواهد شد. زمانی که تلفن ثابت قطع می شود، مشترکان همچنان می توانند مبادرت به پرداخت قبض کرده تا تلفن خویش را وصل کنند و روش های مختلفی هم برای پرداخت قبوض وجود دارد.
طبق اعلام مخابرات منطقه تهران، شهروندان تهرانی می توانند به منظور پیشگیری از قطع ارتباط تلفنی و با توجه به ضرورت پرداخت صورتحساب قبوض تلفن ثابت در انتها هر ماه، طبق روال معمول نسبت به پرداخت صورتحساب انتهای دوره و یا به روز تلفن ثابت خود اقدام نمایند. همینطور بهترین روش برای پرداخت قبوض تلفن ثابت، تماس با سامانه تلفنی ۲۰۰۰، وبسایت شرکت مخابرات ایران به آدرس WWW.TCI.IR و یا کد دستوری ستاره ۲۰۲۰ مربع است.
اگر مشترکان از درگاه های بانکی مبادرت به پرداخت قبض کنند، فرآیندهای بانکی امکان دارد تا چند روز هم طول بکشد و در آن صورت تا زمان اعلام بانک، تلفن مشترک وصل نمی گردد و مشترک پیامکی دریافت می کند در خصوص اینکه بعد از پرداخت وجه، به مراکز امور مشتریان یا اداره مخابرات منطقه خود مراجعه نموده تا تلفنش وصل شود. درحالی که روش های دیگر پرداخت همچون از راه شماره گیری ۲۰۰۰ یا پورتال مخابرات، امکان آنی وصل شدن تلفن را فراهم می آورد.
منبع:

1399/10/30
22:45:26
0.0 / ۵
1375
تگهای خبر: سایت , شركت , مخابرات , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد كدام روش پرداخت قبض تلفن بهتر است؟
نظر شما در مورد كدام روش پرداخت قبض تلفن بهتر است؟
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها