شركت امنیت سایبری قربانی هك پیشرفته شد

شركت امنیت سایبری قربانی هك پیشرفته شد برتریها: شرکت امنیت سایبری ˮسونیک والˮ قربانی حمله هماهنگی شد که از جانب هکرهای بسیار پیشرفته برای نفوذ به سیستمهای داخلی این شرکت انجام گرفت.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، این شرکت در اطلاعیه ای اعلام نمود حفره های امنیتی دو محصول به کاربران دسترسی از راه دور به منابع داخلی این شرکت فراهم کردند.

هکرها از حفره امنیتی جدیدی که در بعضی از محصولات دسترسی از راه دور "سونیک وال" اخیرا کشف شده بود، بهره برداری کردند.

هنوز مشخص نیست که آیا رخنه به "سونیک وال" توسط هکرهای مظنون روسی انجام گرفته که در حمله اخیر به سازمانهای دولتی و شرکتهای خصوصی آمریکایی همچون شرکتهای امنیت سایبری دست داشته اند یا خیر. شناسایی اولیه این حمله در دسامبر نشان داد که هکرها با استفاده از نرم افزار شرکت "سولار ویندز" توانسته بودند رخنه کنند.

حداکثر ۱۸ هزار مشتری "سولار ویندز" آپدیت آلوده به کد مخرب را برای نرم افزار مدیریت شبکه اوریون این شرکت دریافت کرده اند با این وجود تصور می رود هکرها حملات بیشتر را ضد نهادهای کمتری انجام داده اند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، هکرها از متودهای دیگری برای نفوذ به شبکه های کامپیوتر شرکتها و سازمانها بهره برده اند که به تازگی شناسایی شده اند. بعنوان مثال شرکت امنیت سایبری "میلواربایت" در ۱۹ ژانویه اعلام نمود این شرکت توسط هکرهای مظنون روسی با استفاده از اپلیکیشنهایی که دسترسی ویژه به محیطهای آفیس ۳۶۵ و آزور مایکروسافت داشتند، هدف قرار گرفته است.

منبع:

1399/11/06
14:38:47
0.0 / ۵
1178
تگهای خبر: سایبر , سونی , سیستم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد شركت امنیت سایبری قربانی هك پیشرفته شد
نظر شما در مورد شركت امنیت سایبری قربانی هك پیشرفته شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها