وارث سامسونگ برای محكومیتش درخواست تجدیدنظر نمی كند

وارث سامسونگ برای محكومیتش درخواست تجدیدنظر نمی كند به گزارش برتریها نایب رییس هیات مدیره سامسونگ بعد از دریافت حکم محکومیت دو سال و نیم زندان به اتهامات مختلف همچون دریافت رشوه، از دادگاه عالی کره جنوبی درخواست تجدیدنظر نخواهد کرد.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی به نقل از وکیل جی وای لی، نایب رییس هیات مدیره و وارث سامسونگ خبر فوق را اعلام نمود اما شرکت حقوقی "بائه، کیم اند لی" و سامسونگ در اینباره اظهارنظر نکردند.

جی وای لی، وارث شرکت سامسونگ الکترونیکس هفته گذشته از جانب دادگاهی در کره جنوبی به افترا پرداخت رشوه به دو سال و شش ماه حبس محکوم شد. دادگاه عالی سئول اولین بار لی را در سال ۲۰۱۷ بعد از افشای نقش وی در رسوایی فسادی که سبب برکناری پارک گوئن های، رئیس جمهور کره جنوبی شد، به زندان محکوم نمود. وی که سکاندار اصلی گروه سامسونگ به حساب می آید، یک سال در زندان ماند اما در فوریه سال ۲۰۱۸ بعد از نصف شدن دوران محکومیتش و معلق شدن آن، از زندان آزاد شد. دادگاه عالی در سال ۲۰۱۹ حکم مذکور را نقض و دستور محاکمه مجدد را صادر کرد.

در آخرین جلسه دادگاه در ۳۰ دسامبر، لی یک عذرخواهی بلندبالا را خواند و وعده های قبلی خود برای تبدیل کردن سامسونگ به یک شرکت عالی و عدم تکرار اشتباهات گذشته را تکرار کرد و متعهد شد قدرت در سامسونگ را به فرزندانش منتقل نکند. جانشین شدن رسمی لی به جای پدرش که در اکتبر درگذشت، احیانا تا زمان آزادی وی از زندان به تاخیر خواهد افتاد.

منبع:

1399/11/06
17:49:47
0.0 / ۵
1313
تگهای خبر: دانش , سامسونگ , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد وارث سامسونگ برای محكومیتش درخواست تجدیدنظر نمی كند
نظر شما در مورد وارث سامسونگ برای محكومیتش درخواست تجدیدنظر نمی كند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها