ارائه خدمات مكان محور بومی به سازمان های بزرگ

ارائه خدمات مكان محور بومی به سازمان های بزرگ تعدادی از محققان یکی از شرکت های دانش بنیان مبادرت به بومی سازی نرم افزارهای اطلاعات مکانی کرد که بگفته آنها خدمات این محصول در اختیار خیلی از سازمان های بزرگ قرار گرفته است.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، ابراهیم امیدی، مدیرعامل یکی از شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه فناوری های مکان محور با اشاره به ساخت نرم افزارهای مکان محور در این شرکت اظهار داشت: با گرد هم آمدن تعدادی از دانش آموختگان علوم ژئوماتیک در حوزه های سنجش از دور، نرم افزار، فتوگرامتری و نقشه برداری در زمینه فناوری اطلاعات مکانی به تولید سامانه های بومی در این عرصه دست یافتیم.
وی با اشاره به طراحی و ارائه سامانه های اطلاعات مکانی متناسب با نیاز مشتری، افزود: از آن جایی که دانش فنی و تخصص این حوزه بومی است و با سامانه ها با بهره گیری از روش های نوآورانه و منحصر به فرد تولید می شود، زمان ارائه خدمات بسیار کوتاه تر است و با هزینه هایی بمراتب پایین تر از دیگر نمونه ها ارائه می شود.
امیدی از ارائه این خدمات به صنایع بزرگ و شرکت های ملی آگاهی داد و اضافه کرد: باتوجه به تخصص ویژه این شرکت در حوزه فناوری اطلاعات مکانی، مخاطبان و کارفرمایان این شرکت، از فعالان صنایع شرکت های بزرگ دولتی و همین طور شرکت های مادرتخصصی هستند که در حوزه هایی مانند راه و شهرسازی، توزیع نیرو، حوزه آب، ساخت و گسترش زیرساخت های حمل و نقل کشور فعال می باشند.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان تولید سامانه های GIS را از دیگر محصولات این شرکت نام برد و تصریح کرد: سامانه های گوناگونی برای شرکت های بزرگ تولید و ارائه شده است که بطور مثال در یکی از این طرح ها، دسترسی به اطلاعات جامع رودخانه های کشور دستیابی برمبنای یک استاندارد جامع در حوزه مهندسی رودخانه، با توانمندی فعالان فناور این شرکت، امکان پذیر شد.
وی مستقل بودن هسته نرم افزارها از نمونه های غیر بومی و امکان ارائه اطلاعات به صورت برخط را از خاصیت های سامانه بومی GIS دانست و بیان کرد: این نرم افزارها که به صورت متن باز و مستقل از موتورهای GIS خارجی طراحی شده اند، ضمن در برداشتن تمامی قابلیت های GIS سازمانی بر بستر وب و بدون نیاز به نصب نرم افزار قابل استفاده هستند و از امکان به روزرسانی لحظه ای اطلاعات برخوردار می باشند.1399/12/11
15:01:47
0.0 / ۵
986
تگهای خبر: تولید , خدمات , دانش , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ارائه خدمات مكان محور بومی به سازمان های بزرگ
نظر شما در مورد ارائه خدمات مكان محور بومی به سازمان های بزرگ
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها