فیسبوك به كاربران حق انتخاب بیشتری می دهد

فیسبوك به كاربران حق انتخاب بیشتری می دهد فیسبوک قابلیت جدیدی را معرفی نمود که انتخاب محتوای به نمایش درآمده در فید خبری را برای کاربران آسان تر می کند.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، این توانایی جدید "نوار فیلتر فید" نام دارد و برای تشخیص این که چه محتوایی به کاربران نمایش دهد، بجای این که فقط به الگوریتمهای فیسبوک متکی باشد به کاربران اجازه می دهد بین مشاهده محتوای رده بندی شده به شکل الگوریتمی، پستها و آپدیتهای اخیر دوستان محبوبشان و صفحه ای که آنها را دنبال می کنند، تغییر وضعیت دهند.

اگرچه فیسبوک قبل از این هم به کاربران اجازه می داد فیدهایشان را برمبنای تازه ترین پستها یا مطالب به وجود آمده توسط دوستانشان رده بندی کنند اما یافتن گزینه مذکور در این پلت فرم راحت نبود. حالا نوار فیلتر فید این گزینه را قابل دسترس تر می کند.

فیس بوک اعلام نمود این توانایی از روز چهارشنبه برای کاربران اندروید موجود خواهد بود و در هفته های آتی برای کاربران iOS فراهم می شود.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، قابلیت جدید توسط نیک کِلِگ، نایب رئیس امور جهانی و ارتباطات فیسبوک اعلام گردید. فیسبوک می خواهد راههای بیشتری به کاربران برای درک این که چرا محتوای در فید آنها نمایش داده می شود، معرفی نماید.
1400/01/13
22:34:01
5.0 / ۵
1202
تگهای خبر: iOS , فیس بوك , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد فیسبوك به كاربران حق انتخاب بیشتری می دهد
نظر شما در مورد فیسبوك به كاربران حق انتخاب بیشتری می دهد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها