۱۰ دقیقه مكالمه در هر اپراتور چند تومان است؟

۱۰ دقیقه مكالمه در هر اپراتور چند تومان است؟ به گزارش برتریها ۱۰ دقیقه مکالمه در هر یک از اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل تعرفه متفاوتی دارد که از حداقل ۵۵۵ تا حداکثر ۸۹۹ تومان را شامل می شود.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، باآنکه ابزارهای زیادی برای ارتباط وجود دارد اما همچنان یکی از این راه ها برقراری تماس است و تلفن همراه هم یکی از مهم ترین نقش ها را ایفا می کند. هر یک از اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل تعرفه های خویش را برای برقراری تماس دارند که در این گزارش به این تعرفه ها اشاره شده است.
تعرفه های مکالمه همراه اول
درحال حاضر تعرفه برقراری تماس با استفاده از سیمکارت های دائمی همراه اول به تلفن ثابت و همراه اول و همینطور به سایر اپراتورها، ۵۹.۹ تومان به ازای هر دقیقه مکالمه است. تعرفه برقراری تماس با سیمکارت های اعتباری همراه اول به تلفن ثابت و همراه اول و همینطور اپراتورهای دیگر هم ۸۹.۹ تومان به ازای هر دقیقه مکالمه است. البته معیار محاسبه تعرفه یک تماس بر مبنای ثانیه است. برای مثال هزینه یک تماس ۱۰ دقیقه ای با سیمکارت دائمی همراه اول، ۵۹۹ تومان و با سیمکارت اعتباری، ۸۹۹ تومان است.
تعرفه های مکالمه ایرانسل
در اپراتور ایرانسل، برقراری تماس داخل شبکه ایرانسل (از خطوط ایرانسل به خط ایرانسل دیگر) و همینطور برقراری تماس خارج شبکه ایرانسل (از ایرانسل به سایر خطوط همچون خطوط تلفن همراه و ثابت) برای سیمکارت های دائمی ۵۹.۹ تومان برای هر دقیقه یا ۰.۹۹ تومان برای هر ثانیه است. در سیمکارت های اعتباری هم این هزینه ۸۹.۹ تومان برای هر دقیقه یا ۱.۴۹ تومان برای هر ثانیه است. برای مثال ۱۰ دقیقه تماس تلفنی با سیمکارت های دائمی ایرانسل ۵۹۹ تومان و با سیمکارت های اعتباری ایرانسل، ۸۹۹ تومان است.
تعرفه های مکالمه رایتل
مبنای محاسبه تعرفه کلیه تماس ها در اپراتور رایتل هم مانند دو اپراتور دیگر بر مبنای ثانیه است. در سیمکارت های دائمی رایتل، برقراری مکالمه درون شبکه مجانی است و تماس صوتی برون شبکه ۵۵.۵ تومان به ازای هر دقیقه است. در سیمکارت های اعتباری رایتل هم برقراری مکالمه درون شبکه مجانی است و هر دقیقه مکالمه برون شبکه، ۸۸.۸ تومان هزینه دارد. درواقع ۱۰ دقیقه تماس تلفنی برون شبکه با استفاده از سیمکارت های دائمی رایتل ۵۵۵ تومان و با استفاده از سیمکارت های اعتباری، ۸۸۸ تومان است.1400/02/04
20:36:43
5.0 / 5
407
تگهای خبر: هزینه , همراه اول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها