تعویق بازگشایی دفاتر آمریکایی شرکت مادر فیسبوک

تعویق بازگشایی دفاتر آمریکایی شرکت مادر فیسبوک برتریها: مِتا پلتفرمز (شرکت مادر فیس بوک) تاریخ بازگشایی دفاتر آمریکایی خودرا به تعویق انداخت و دریافت دوز تقویت کننده واکسن کووید 19 را برای کارمندانی که به محل کار برمی گردند، الزامی کرد.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، این غول فناوری اعلام نمود برای کارمندانی که به محل کار برمی گردند، تاریخ بازگشایی از ۳۱ ژانویه به ۲۸ مارس به تعویق افتاده است. همه کارکنانی که به محل کار برمی گردند، باید مدرک دریافت دوز تقویت کننده واکسن کووید ۱۹ را ارائه نمایند. این شرکت وضعیت شیوع واریانت اُمیکرون را به دقت زیر نظر دارد. مِتا هم اکنون همه کارمندان آمریکایی خودرا که به محل کار برمی گردند، ملزم کرده است واکسینه شوند.

کارمندان تا ۱۴ مارس فرصت دارند برای بازگشت به محل کار یا درخواست دورکاری کامل یا درخواست برای کار کردن از خانه به شکل موقتی درخواست کنند.

سخنگوی شرکت مِتا پلتفرمز اعلام نمود کارمندانی که به دلیلهای پزشکی یا مذهبی واکسینه شده اند، می توانند برای دورکاری درخواست کنند. کارمندانی که هیچ اقدامی نکنند، ممکنست با تدابیر انضباطی شامل خاتمه خدمت روبرو شوند. مشخصا این اقدام نهایی در قبال کسانی خواهد بود که حاضر نیستند واکسینه شوند.

شرکتهای آمریکایی در پی افزایش موارد مبتلاشدن به واریانت اُمیکرون، واکسیناسیون کووید ۱۹ را برای کارمندانشان الزامی اعلام نموده و طرحهای بازگشت به محل کار را به تعویق انداخته اند.

سیتی گروپ هفته گذشته اعلام نمود کارکنان آمریکایی که تا ۱۴ ژانویه در مقابل کووید ۱۹ واکسینه نشده باشند، به مرخصی بدون حقوق می روند و در آخر ماه اخراج می شوند.

بر اساس گزارش رویترز، شرکت مادر فیسبوک، اینستاگرام و واتساپ در دسامبر گزینه ای برای به تعویق انداختن بازگشت به محل کار عرضه نمود.

منبع:

1400/10/22
12:20:55
5.0 / 5
260
تگهای خبر: دانش , شركت , فناوری , فیس بوك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها