وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

سرعت اینترنت بالا رفته است پسرفتی نداشته ایم

سرعت اینترنت بالا رفته است پسرفتی نداشته ایم برتریها: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به ادعای کاهش سرعت اینترنت ثابت و سیار در ماه های اخیر پاسخ داد و اظهار داشت که در ماه های گذشته، پسرفتی نداشته ایم.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور در گفت و گو با خانه ملت، اظهار نمود: مراجع جهانی و سایت های معتبری در مورد سرعت ارائه خدمات اینترنت قابل رجوع و استناد هستند و ما نیز آنرا می پذیریم.
وی ادامه داد: هر ماه این مراجع کشورها را هم در اینترنت سیار و هم اینترنت ثابت اندازه گیری می کنند و برمبنای نتایج سایت "Speed Test" زمانی که بنده وزارتخانه را تحویل گرفتم سرعت اینترنت تلفن همراه ۲۱.۸ مگابیت برثانیه بوده و الان با حدود ۱۵ درصد افزایش به ۲۵ رسیده است، سرعت اینترنت خانگی نیز حدود ۹ مگابیت برثانیه بوده و الان به حدود ۱۰ رسیده است.
وزیر ارتباطات اشاره کرد: البته این اعداد رضایت بخش نیست و ما در ارتباطات ثابت رتبه ۱۴۵ را در دنیا داریم، البته در شبکه سیار به میانگین جهانی نزدیک تر هستیم ولی این سرعت شایسته مردم ما نیست و به سبب عقب ماندگی تاریخی این وضعیت به وجود آمده و حتما باید سرعت و کیفیت افزایش پیدا کند و یکی از بال های شبکه ملی اطلاعات همین شبکه پر سرعت و باکیفیت در سراسر کشور است، اما پسرفتی هم نداشته ایم.
منبع:

1401/02/26
09:52:15
5.0 / ۵
218
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد سرعت اینترنت بالا رفته است پسرفتی نداشته ایم
نظر شما در مورد سرعت اینترنت بالا رفته است پسرفتی نداشته ایم
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها