ایلان ماسك:

برای تیک آبی توییتر ماهی ۸ دلار بدهید

برای تیک آبی توییتر ماهی ۸ دلار بدهید برتریها: به گزارش برتریها، ایلان ماسک، مدیرعامل توییتر برای تقویت اشتراک ها و وابستگی کمتر به درآمد تبلیغاتی، اعلام نمود این شرکت هشت دلار در ماه برای سرویس توییتر بلو که شامل تیک آبی احراز هویت است، دریافت می کند.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، ایلان ماسک در توییتی نوشت: سیستم ارباب و رعیتی فعلی توییتر برای افرادی که تیک آبی دارند یا ندارند، مزخرف است. قدرت برای مردم! سیستم بلو برای هشت دلار در ماه. او همینطور تصریح کرد: این قیمت در هر کشوری بر مبنای قدرت خرید، تنظیم خواهد شد.

علامت تیک آبی در کنار نام یک فرد در توییتر به معنای آن است که این پلت فرم تایید می کند حساب مذکور متعلق به فرد یا شرکتی است که ادعا می کند. توییتر هم اکنون برای اغلب کاربران مجانی است.

ایلان ماسک هفته گذشته توییتر را به مبلغ ۴۴ میلیارد دلار خریداری کرد. از زمان خریداری کردن توییتر، ایلان ماسک برای انجام تغییرات در این شرکت شبکه اجتماعی، به سرعت دست به کار شده و مدیرعامل و سایر مقامات ارشد آنرا اخراج کرده است.

سارا پرسونت، مدیر تبلیغاتی توییتر در توییتی اعلام نمود هفته گذشته از سمت خود استعفا کرده است و به ابهامات برای آگهی دهندگان در مورد تغییرات این شرکت شبکه اجتماعی تحت مدیریت ماسک، افزود.

دالانا برند، مدیر تنوع و افراد در توییتر روز سه شنبه در پست لینکدین اظهار داشت: او هم هفته گذشته از سمت خود استعفا کرده است. نیک کالدوِل، مدیرکل فناوری های اصلی هم تایید نمود توییتر را ترک کرده است و شب دوشنبه پروفایل خویش را به مدیر سابق توییتر تغییر داد.

به گفته منابع آگاه، لزلی برلاند، مدیر بازاریابی، جی سالیوان، مدیر محصول توییتر و ژان فیلیپ ماهو، معاون او هم توییتر را ترک کرده اند. برلند در توییتی، یک قلب آبی فرستاد اما به جزئیات بیشتری اشاره نکرد.

ماسک روز سه شنبه اظهار داشت: مشترکان با علامت تیک آبی در پاسخ ها، منشن ها و جست و جو، اولویت خواهند داشت و می توانند ویدیوها و صوت های طولانی تری پست کنند. همینطور نصف بقیه کاربران تبلیغات می بینند.

وال استریت ژورنال روز سه شنبه به نقل از منابع آگاه نوشت که توییتر دیگر به مشترکان سرویس توییتر بلو اجازه نمی دهد به مقالات بدون تبلیغ دسترسی داشته باشند. این سرویس پیش از این به مشترکان اجازه می داد به مقالات برخی از ناشران بدون تبلیغات دسترسی پیدا کنند.

اظهارات ماسک بعد از گزارشهای رسانه ای عنوان شد در خصوص اینکه وی درحال بررسی فرایند احراز هویت و اعطای تیک آبی است. توییتر سابق بر این تیک آبی را به افراد مشهور و برجسته بر اساس معیار خودش می داد.

بیش از ۸۰ درصد از کاربران توییتر در یک نظرسنجی اخیر اعلام نمودند برای تیک آبی، پول پرداخت نخواهند کرد. حدود ۱۰ درصد گفته اند مایلند پنج دلار در ماه پرداخت کنند.

توییتر پیش از این سرویس اشتراکی توییتر بلو را در ژوئن سال ۲۰۲۱ عرضه نموده بود که قابلیتهایی نظیر امکان ویرایش توییت ها داشت.

بر اساس گزارش رویترز، در بحبوحه گمانه زنی که توییتر امکان دارد بزودی دریافت پول از کاربران دارنده تیک آبی را به قیمت ماهانه ۲۰ دلار آغاز کند، استفن کینگ، نویسنده معروف در توییتی نوشته بود حاضر به پرداخت این مبلغ نیست.

در این بین، آژانس اعتبارسنجی "اس اند پی گلوبال ریتینگز" بعد از خریداری شدن توییتر توسط ایلان ماسک، به علت افزایش قابل توجه بدهی این شرکت، رتبه اعتباری آنرا به بی منفی تنزل داد.
1401/08/11
14:04:14
5.0 / ۵
275
تگهای خبر: آژانس , توییتر , خرید , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد برای تیک آبی توییتر ماهی ۸ دلار بدهید
نظر شما در مورد برای تیک آبی توییتر ماهی ۸ دلار بدهید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها