با تاكید استاندار فارس بر حمایت از تولید داخلی

فهرست 105 شركت دانش محور فارس روی میز دستگاه های اجرایی

فهرست 105 شركت دانش محور فارس روی میز دستگاه های اجرایی برتریها: شیراز- ایرنا- با تاكید استاندار فارس بر پشتیبانی از تولید داخلی و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، فهرست 105 شركت دانش محور فعال در پارك علم و فناوری استان در اختیار دستگاه های اجرایی قرار گرفت تا نیازهای خویش را در شرایط قیمت برابر و كیفیت مشابه با سایر تولیدكنندگان از این شركت ها تامین كنند.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس 25 دیماه جاری در نامه ای به دستگاه های اجرایی استان، این دستورالعمل را ابلاغ كرده است.
یداله رحمانی در این نامه كه روز چهارشنبه نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، از دستگاه های اجرایی استان فارس خواسته است كه در جهت اجرای مصوبات شورای برنامه ریزی و توسعه استان و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و پشتیبانی از محصولات و تولیدات استانی این دستورالعمل را عملیاتی كنند.
در این نامه آمده است: دستگاه های اجرایی استان در شرایط قیمت برابر و كیفیت مشابه با سایر تولیدكنندگان، نیازهای خویش را از شركت های دانش محور استان تامین كنند.
پیش از این رئیس پارك علم و فناوری استان فارس در نامه ای خطاب به استاندار فارس، فهرست 105 شركت دانش محور مستقر در این پارك را ارسال كرده بود.
فرید مُر در این نامه با اشاره به تاثیر پشتیبانی از محصولات داخلی در تقویت تولید ملی و اشتغال بعنوان یكی از اصول سیاست های اقتصاد مقاومتی، معرفی شركت های دانش بنیان فعال در استان فارس به دستگاه های اجرایی این استان و سایر استان ها را خواهان شده بود.
اسماعیل تبادار استاندار فارس هم در هامش این نامه دستور هماهنگی دستگاه ها برای پشتیبانی از تولید داخلی را صادر كرد.
در فهرست 105 شركت دانش محور فعال در پارك علم و فناوری استان فارس، مشخصات این شركت ها و مدیران آنها و همینطور محصولات فناوری تجاری شده قابل عرضه به دستگاه های دولتی و بخش خصوصی عرضه شده است.
رئیس پارك علم و فناوری استان فارس اول آذرماه امسال به خبرنگار ایرنا گفته بود كه 241 شركت فناور در این پارك مستقرند كه 32 شركت از این تعداد به صورت دانش بنیان در حال فعالیت هستند.
مر همینطور اظهار داشت: این پارك ظرفیت پذیرش و میزبانی 300 شركت را دارد و با توسعه فضا در آینده نزدیك، این ظرفیت افزایش می یابد.
9873/ 2027
خبرنگار: محمدامین افشارپور ** انتشاردهنده: سیداحمد نجفی


1396/10/28
18:02:21
5.0 / ۵
4848
تگهای خبر: تولید , دانش , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد فهرست 105 شركت دانش محور فارس روی میز دستگاه های اجرایی
نظر شما در مورد فهرست 105 شركت دانش محور فارس روی میز دستگاه های اجرایی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها