استوری از یوتیوب حذف شد

استوری از یوتیوب حذف شد برتریها: گوگل خاصیت استوری در یوتیوب را که از اسنپ چت کپی برداری کرده بود، حذف می کند.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، گوگل خاصیت "یوتیوب استوری" را در سال ۲۰۱۷ از پلتفرمهایی نظیر اسنپ چت، وام گرفته بود. اما این غول اینترنتی حالا اعلام نموده که در ۲۶ ژوئن سال ۲۰۲۳، این خاصیت برای همیشه از یوتیوب حذف می شود. یوتیوب حالا تولیدکنندگان محتوا را تشویق می کند بجای "یوتیوب استوری" از "کامیونیتی" و خاصیت ویدئوی کوتاه Shorts بهره گیرند.

ویژگی"یوتیوب استوری" به دستگاههای قابل حمل محدود بود و برای ویدئوهایی طولانی مناسب نبود و بعد از مدت هفت روز، بصورت خودکار حذف می شد.

یوتیوب از ماه مه، پستهای "کامیونیتی" را برای همه تولیدکنندگان محتوا قابل دسترس کرد و تولیدکنندگان محتوا جهت استفاده از تب "کامیونیتی" در کانال خود، دیگری لازم نیست بیش از ۵۰۰ مشترک داشته باشند. خیلی از گزینه های "یوتیوب استوری" مانند ابزارهای ویرایش و امکان حذف پستها بعد از ۲۴ ساعت، برای پستهای "کامیونیتی" موجود هستند.

بر اساس گزارش پایگاه خبری اندروید اتوریتی، تیم یوتیوب در پستی اعلام نمود: با خواص جدید برای پستهای "کامیونیتی" و Shorts که در طول سال اعلام می شوند، ما به سرمایه گذاری در ابزارهای جدید و نوآورانه برای مساعدت با رشد مخاطبان در یوتیوب متعهد هستیم.
1402/03/06
14:52:04
5.0 / ۵
246
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد استوری از یوتیوب حذف شد
نظر شما در مورد استوری از یوتیوب حذف شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها