رئیس بانك مركزی انگلیس:

بیت كوین، ارزی شكست خورده است

بیت كوین، ارزی شكست خورده است برتریها: رئیس بانك مركزی انگلیس اظهار داشت: بیت كوین استانداردهای لازم را ندارد و نه برای ذخیره سازی ارزش و نه برای امور خرید مناسب نمی باشد.


به گزارش برتریها به نقل از یورو نیوز، كارنی كه در جمع دانشجویان دانشگاه "رجنت" سخن می گفت، بیت كوین را ارزی شكست خورده در جنبه های مختلف سنتی پولی خواند و اظهار داشت: این ارز چیز مناسبی برای ذخیره سازی ارزش نیست و هیچ كس از آن برای مبادلات با حجم متوسط استفاده نمی نماید.

وی در پاسخ به پرسش یكی از دانشجویان اظهار داشت: تكنولوژی مورد استفاده این ارز راهی مفید برای مبادلات مالی است و نه خود آن. رئیس بانك مركزی انگلیس همینطور اظهار داشت: برای هرچه هموارتر شدن مسیر انگلیس بعد از خروج از اتحادیه اروپا در مارس ۲۰۱۹، قانونگذاران انگلیسی برای امتیازات حداكثری موسسات مالی این كشور خواهند جنگید.

پس از برگزیت، تغییرات قیمت پوند استرلینگ شتاب بیشتری گرفته است و به قول كارنی، مقامات انگلیسی و اتحادیه اروپا به سختی كار می كنند تا پیش از برگزیت به توافقی برای امنیت تراكنش های مالی برسند.

به گفته كارنی، همه روی این مساله تمركز كرده اند. واضح است كه این مساله ی سختی خواهد بود اما می توانم به شما بگویم اگر رهبران ۲۸ كشور اتحادیه اروپا برروی قانونی در این خصوص توافق كنند، این مساله خیلی خوب خواهد بود.

كارنی در ادامه سخنان خود برروی اهمیت مهربانی و نوع دوستی تصریح كرد و اضافه كرد: كاركنان بخش مالی نباید تنها به سود توجه نمایند.
1396/12/01
16:19:03
5.0 / ۵
5291
تگهای خبر: دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد بیت كوین، ارزی شكست خورده است
نظر شما در مورد بیت كوین، ارزی شكست خورده است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها