اولین رویداد ملی كارآفرینی بندرهوشمند در دانشگاه بوشهر شروع شد

اولین رویداد ملی كارآفرینی بندرهوشمند در دانشگاه بوشهر شروع شد برتریها: بوشهر- اولین رویداد ملی كارآفرینی شهر بندری هوشمند روز چهارشنبه در دانشگاه خلیج فارس بوشهر شروع شد.


به گزارش برتریها به نقل از ایرنا، رئیس دانشگاه خلیج فارس در حاشیه این آیین درگفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این رویداد ملی كارآفرینی از امروز به مدت سه روز در دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار می گردد.
عبدالمجید مصلح اضافه كرد: با عنایت به مصوبه شورای 'عتف' و انتخاب بوشهر بعنوان پایلوت شهر بندری هوشمند كشور، این رویداد به منظور عرضه ایده های در رابطه با هوشمند سازی این شهر بندری است.
وی بیان كرد: در این رویداد 16 تیم دانشجویی شركت دارند كه در 2 روز اول با عرضه كارگاه های مختلف و انجام كار گروهی با نحوه عرضه ایده و تشكیل یك تیم استارتاپی آشنا می شوند.
مصلح ادامه داد: در روز آخر و مراسم اختتامیه تیم های مختلف با ارائه ایده های خود مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت و ایده های برتر انتخاب خواهد شد.
وی اضافه كرد: تیم های انتخاب شده در داوری نهایی، برای تجاری سازی محصول خود و ورود به بازار از سوی مركز كارآفرینی و نوآوری دانشگاه خلیج فارس بوشهر حمایت می شوند.
مصلح خاطرنشان كرد: تشریح روند و اهداف رویداد، كارگاه بوم كسب و كار، كارگاه اینترنت اشیا، اعتبار سنجی ایده ها و كارگاه عرضه آسانسوری همچون برنامه های این رویداد ملی است.
7212/6043**


1396/12/17
20:30:20
5.0 / ۵
4497
تگهای خبر: دانش , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اولین رویداد ملی كارآفرینی بندرهوشمند در دانشگاه بوشهر شروع شد
نظر شما در مورد اولین رویداد ملی كارآفرینی بندرهوشمند در دانشگاه بوشهر شروع شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها