اولین رویداد داستان موفقیت در دانشگاه بجنورد برگزار گردید

اولین رویداد داستان موفقیت در دانشگاه بجنورد برگزار گردید برتریها: بجنورد- رئیس مركز نوآوری دانشگاه بجنورد اظهار داشت: اولین رویداد ؛داستان موفقیت؛ در این دانشگاه با حضور 120 نفر از دانشجویان و استاتید برگزار گردید.


امین امیری روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: این رویداد برای اولین بار توسط مركز نوآوری دانشگاه بجنورد در دستور كار قرار گرفت و در آن شركت كنندگان با فرصت های كسب و كار و اشتغال زایی آشنا شدند.
وی خاطرنشان كرد: آموزش و ترویج كارآفرینی و آموزش موفقیت از محورهای كلیدی این رویداد است.
رئیس مركز نوآوری دانشگاه بجنورد تصریح كرد: ارتقاء سطح دانش و مهارت در كسب موفقیت های فردی و راهكارهای تولید نگرش مثبت اندیشی، روحیه نوآوری و مثبت گرایی از مهم ترین موضوعات مورد نظر در داستان موفقیت است.
وی اظهار داشت: دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی، فعالان كسب و كارهای فناور محور، دانش آموزان و علاقه مندان به كارآفرینی و راه اندازی استارتاپ، صاحبان كسب و كارهای نوپا و سنتی و فعالان حوزه كارآفرینی و استارتاپ ها از مخاطبان این رویداد هستند.
وی تصریح كرد: محمد حسین محسنی، بنیانگذار استارتاپ پازلی، حامد اكبری، بنیانگذار استارتاپ پی-گام و معین قدسی، بنیانگذار مركز شتابدهی رایزآپ خراسان شمالی و هم بنیانگذار استارتاپ واكاویك در این رویداد حضور داشته و به تبادل تجربه های خود پرداختند.
مدیر 'رایز آپ'، مركز شتابدهی به كسب و كارهای نوپای خراسان شمالی هم اظهار داشت: داستان موفقیت، یك رویداد نیمروزه است كه در آن صاحبان كسب و كارها در یك گفت و گوی صمیمی به انتقال تجربیات و فراز و نشیب های كاری خود می پردازند.
سید معین قدسی تصریح كرد: تولید ارتباط موثر و پیوسته جامعه با الگوهای موفق، اشتراك گذاری تجربه های پرارزش و الهام گرفتن از تجارب زندگی افراد موفق از اهداف این رویداد است.
7185/ 6042


1397/03/15
19:54:11
5.0 / ۵
4370
تگهای خبر: تولید , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد اولین رویداد داستان موفقیت در دانشگاه بجنورد برگزار گردید
نظر شما در مورد اولین رویداد داستان موفقیت در دانشگاه بجنورد برگزار گردید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها