اولین رویداد داستان موفقیت در دانشگاه بجنورد برگزار گردید

اولین رویداد داستان موفقیت در دانشگاه بجنورد برگزار گردید برتریها: بجنورد- رئیس مركز نوآوری دانشگاه بجنورد اظهار داشت: اولین رویداد ؛داستان موفقیت؛ در این دانشگاه با حضور 120 نفر از دانشجویان و استاتید برگزار گردید.


امین امیری روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح كرد: این رویداد برای اولین بار توسط مركز نوآوری دانشگاه بجنورد در دستور كار قرار گرفت و در آن شركت كنندگان با فرصت های كسب و كار و اشتغال زایی آشنا شدند.
وی خاطرنشان كرد: آموزش و ترویج كارآفرینی و آموزش موفقیت از محورهای كلیدی این رویداد است.
رئیس مركز نوآوری دانشگاه بجنورد تصریح كرد: ارتقاء سطح دانش و مهارت در كسب موفقیت های فردی و راهكارهای تولید نگرش مثبت اندیشی، روحیه نوآوری و مثبت گرایی از مهم ترین موضوعات مورد نظر در داستان موفقیت است.
وی اظهار داشت: دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی، فعالان كسب و كارهای فناور محور، دانش آموزان و علاقه مندان به كارآفرینی و راه اندازی استارتاپ، صاحبان كسب و كارهای نوپا و سنتی و فعالان حوزه كارآفرینی و استارتاپ ها از مخاطبان این رویداد هستند.
وی تصریح كرد: محمد حسین محسنی، بنیانگذار استارتاپ پازلی، حامد اكبری، بنیانگذار استارتاپ پی-گام و معین قدسی، بنیانگذار مركز شتابدهی رایزآپ خراسان شمالی و هم بنیانگذار استارتاپ واكاویك در این رویداد حضور داشته و به تبادل تجربه های خود پرداختند.
مدیر 'رایز آپ'، مركز شتابدهی به كسب و كارهای نوپای خراسان شمالی هم اظهار داشت: داستان موفقیت، یك رویداد نیمروزه است كه در آن صاحبان كسب و كارها در یك گفت و گوی صمیمی به انتقال تجربیات و فراز و نشیب های كاری خود می پردازند.
سید معین قدسی تصریح كرد: تولید ارتباط موثر و پیوسته جامعه با الگوهای موفق، اشتراك گذاری تجربه های پرارزش و الهام گرفتن از تجارب زندگی افراد موفق از اهداف این رویداد است.
7185/ 6042


1397/03/15
19:54:11
5.0 / 5
3997
تگهای خبر: تولید , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها