توجه مایكروسافت به حریم خصوصی معطوف می گردد

توجه مایكروسافت به حریم خصوصی معطوف می گردد به گزارش برتریها مایكروسافت می خواهد قابلیت و امكان جدیدی را برای كاربرانش تولید كند تا به آنها امكان كنترل كردن اطلاعات و داده های شخصی شان را بدهد.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، این روزها كه حفاظت از اطلاعات شخصی و حریم خصوصی كاربران در فضای مجازی از اهمیت خاص و بسزایی برخوردار شده است، به نظر می آید كه مایكروسافت تصمیم گرفته است در این زمینه از سایر رقبای خود پیشی بگیرد و به كاربرانش اجازه دهد كنترل بیشتری بر روی اطلاعات شخصی خود كه در سرویس های مختلف جمع آوری می شود، داشته باشند.

این پروژه كه Microsoft Bali نام دارد، توسط مهندسان و متخصصان ارشد شركت مایكروسافت در مرحله تست و آزمایش قرار گرفته است تا در صورت تكمیل، پلتفرمی توسعه داده شود كه به محافظت از حریم خصوصی كاربران منجر می گردد.

این خبر كه در ابتدا توسط یكی از كاربران توییتر در صفحه حساب كاربری خود در شبكه اجتماعی توییتر انتشار یافت، در صفحه رسمی وب سایت مایكروسافت هم پس از آن در معرض دید عموم قرار گرفت.

بر اساس گزارش وب سایت زد دی نت، مایكروسافت می خواهد احتمال هرگونه دسترسی افراد و شخص ثالث به داده های شخصی كاربران را به حداقل برساند و تنها خود كاربر به تمامی اطلاعات موردنظر خود در سرویس های مختلف دسترسی داشته باشد.

برای پیاده سازی این پروژه، مایكروسافت می خواهد یك بانك اطلاعات شخصی بوجود آورده تا به كاربران اجازه دهد بر تمامی اطلاعات جمع آوری شده در مورد خود كنترل داشته باشند.
1397/10/16
14:13:25
5.0 / ۵
4413
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد توجه مایكروسافت به حریم خصوصی معطوف می گردد
نظر شما در مورد توجه مایكروسافت به حریم خصوصی معطوف می گردد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها