عیدی مددجویان فردا به حساب ها واریز می شود

عیدی مددجویان فردا به حساب ها واریز می شود به گزارش برتریها رئیس كمیته امداد اظهار داشت: عیدی مددجویان معادل یك ماه مستمری، فردا به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود و به صورت نقدی قابل برداشت خواهد بود.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، سیدپرویز فتاح با تاكید بر اینكه منابع مالی لازم برای پرداخت عیدی خانواده های تحت پشتیبانی از سوی دولت تامین شده است، اضافه كرد: این اعتبار امروز از جانب سازمان برنامه و بودجه به حساب كمیته امداد و بهزیستی واریز می شود.
وی افزود: عیدی مددجویان معادل یك ماه مستمری خانواده های تحت حمایت، فردا به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود و به صورت نقدی قابل برداشت است.
رئیس كمیته امداد از تحقق شعار «عیدی برای همه» از جانب مردم نیك اندیش ایران اطلاع داد و تصریح كرد: برپایه آخرین آمار، تا امروز بیشتر از ۲۵۰ میلیارد تومان كمك های مردمی در جشن نیكوكاری جمع آوری شده است كه در كوتاه ترین زمان ممكن بهدست نیازمندان می رسد.
به گزارش سایت خبری كمیته امداد، فتاح همینطور به افزایش مستمری مددجویان امداد از سال آینده اشاره نمود و اظهار داشت: از فروردین ۹۸ مستمری مددجویان امداد با ۲۰ درصد افزایش پرداخت خواهد شد.1397/12/26
14:27:44
5.0 / ۵
4523
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد عیدی مددجویان فردا به حساب ها واریز می شود
نظر شما در مورد عیدی مددجویان فردا به حساب ها واریز می شود
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها