ارسال هر پیامك چقدر هزینه دارد؟

ارسال هر پیامك چقدر هزینه دارد؟ برتریها: ارسال پیامك در هر یك از اپراتورهای تلفن همراه هزینه های متفاوتی دارد و با استفاده از سیم كارت های دائمی و اعتباری، از حداقل ۸۸ ریال تا حداكثر ۲۶۴ ریال را شامل می شود.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، در حالیكه با گسترش پیام رسان ها و شبكه های اجتماعی كه از اینترنت بهره می گیرند، استفاده از خدمات تماس و پیامك اپراتورها كاهش یافته است، اما هم چنان در مواقعی كه شبكه اینترنت برقرار نیست و یا به دلیلهای دیگر، كاربرانی هستند كه با استفاده از خطوط سیم كارت، مبادرت به ارسال پیامك كنند.
ارسال پیامك در هر یك از اپراتورهای تلفن همراه، همچون همراه اول، ایرانسل و رایتل و هم چنین بسته به دائمی یا اعتباری بودن این سیم كارت ها قیمت متفاوتی دارد كه تعرفه ی آن در وب سایت هر یك از اپراتورها آمده است.
هزینه هر صفحه پیامك فارسی با سیم كارت های دائمی همراه اول، ۸۹ ریال است. این عدد برای پیامك هایی كه به زبان لاتین نوشته شوند، ۲۲۲ ریال به ازای هر صفحه خواهد بود. همین طور ارسال پیامك با سیم كارت های اعتباری همراه اول، به ازای هر صفحه پیامك فارسی، ۱۰۶ ریال هزینه دارد و با ارسال هر صفحه پیامك لاتین باز كاربران باید ۲۶۴ ریال بپردازند.
در اپراتور دوم یا ایرانسل دائمی، هزینه هر صفحه پیامك فارسی ۸۹ ریال است. این عدد برای پیامك هایی كه به زبان لاتین نوشته شوند، ۲۱۲ ریال به ازای هر صفحه خواهد بود. هزینه ارسال پیامك با سیم كارت های اعتباری ایرانسل باز به ازای هر صفحه پیامك فارسی، ۱۰۶ ریال بوده و هر صفحه پیامك لاتین باز برای كاربران ۲۶۴ ریال هزینه خواهد داشت.
تعرفه ارسال پیامك با سیم كارت های دائمی اپراتور رایتل، ۸۸ ریال به ازای هر صفحه پیامك با زبان فارسی است. در حالیكه ارسال هر صفحه پیامك به زبان لاتین در این سیم كارت ها، ۱۵۹ ریال هزینه دارد. هم چنین كاربران برای ارسال پیامك با استفاده از سیم كارت های اعتباری رایتل به ازای هر صفحه به زبان فارسی ۱۰۵ ریال می پردازند و ارسال پیامك به زبان لاتین باز ۲۲۰ ریال به ازای هر صفحه هزینه دارد.1398/01/10
22:59:48
5.0 / ۵
4464
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ارسال هر پیامك چقدر هزینه دارد؟
نظر شما در مورد ارسال هر پیامك چقدر هزینه دارد؟
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها