دستگیری یك نوجوان ۱۴ ساله با ۱۰ میلیارد كلاهبرداری

دستگیری یك نوجوان ۱۴ ساله با ۱۰ میلیارد كلاهبرداری برتریها: فرمانده انتظامی البرز اظهار داشت: نوجوان ۱۴ ساله ای كه بوسیله فضای مجازی مبادرت به فروش ارزهای دیجیتال در سراسر كشور می كرد، در كرج دستگیر شد.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، سردار عباسعلی محمدیان اظهار داشت: به دنبال شكایت برخی از شهروندان در خصوص واریز وجه برای دریافت ارز دیجیتالی به حساب یك از سایت های فروش ارز و عدم دریافت ارز در موعد مقرر سوژه از طرف پلیس فتا استان البرز مورد پیگیری قرار|گرفت.
وی اظهار داشت: در بررسی های مقدماتی كارشناسان مشخص شد كه نامبرده خودرا بعنوان مدیر سایت های مشهور فروش ارز دیجیتال به طعمه های خود معرفی كرده و از این طریق مبادرت به خرید و فروش ارز دیجیتال می كند.
این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: در ادامه تحقیقات مشخص شد كه فرد كلاهبردار با ایجاد اكانت های جعلی مبادرت به تبلیغ گسترده در فضای مجازی كرده و بوسیله تبلیغات گسترده مشتریان خودرا جذب و از آنها درخواست می كرد كه وجه پرداختی را مستقیماً به حساب یكی از سایت های معتبر واریز و سپس خودرا بعنوان نقش خریدار به مدیران سایت، معرفی و ارزها را دریافت و به خریدار اصلی تحویل نمی داد.
وی اشاره كرد: با تلاش مأموران پلیس فتا و ردیابی های صورت گرفته، عامل كلاهبرداری های دیجیتالی كه یك نوجوان ۱۴ ساله بود دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد.
فرمانده انتظامی استان البرز اظهار داشت: متهم در اعترافات خود اذعان داشت كه با اكانت های جعلی و با استفاده از كارت شناسایی جعلی مبادرت به ۱۰ میلیارد ریال كلاهبرداری از افراد در سراسر كشور كرده است.
وی از شهروندان خواست، چنانچه افرادی به این شیوه مورد كلاهبرداری قرار گرفتند به پلیس فتا استان البرز واقع در كرج – میدان طالقانی – جنب پزشكی قانونی بازگشت كنند.
سردار محمدیان به كاربران سفارش كرد، چنانچه قصد خرید هرنوع كالا در فضای مجازی را دارند از مجاری وب سایت های اصلی اقدام نمایند تا گرفتار چنین شیادانی نشوند.1398/02/07
15:16:38
5.0 / ۵
4925
تگهای خبر: خرید , دیجیتال , سایت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد دستگیری یك نوجوان ۱۴ ساله با ۱۰ میلیارد كلاهبرداری
نظر شما در مورد دستگیری یك نوجوان ۱۴ ساله با ۱۰ میلیارد كلاهبرداری
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها