ارسال پیامك تبلیغاتی بدون مجوز از تلفن ثابت برخلاف قانون است

ارسال پیامك تبلیغاتی بدون مجوز از تلفن ثابت برخلاف قانون است برتریها: ارسال پیامك های تبلیغاتی بدون مجوز بوسیله تلفن ثابت برخلاف قانون است و با متخلفان برخورد قانونی می شود.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، ارسال پیامك های تبلیغاتی بوسیله تلفن ثابت چه به صورت متنی و چه به صورت صدا (voice) در صورت نداشتن مجوز، تخلف محسوب شده و برابر مقررات با آنان برخورد قانونی می شود.

شركت مخابرات ایران اعلام نموده كه با عنایت به ضرورت رعایت مشتری مداری و حفظ حریم شخصی كاربران همواره فعالیت های خودرا با تاكید بر برقراری ارتباطات پایدار به همراه اقدامات حرفه ای برای ارتقای سطح كیفی ارائه خدمات به تمام مشتریان شامل تجاری، خانگی و غیره پایه گذاری كرده و تمامی شهروندان می توانند جهت پیگیری این گونه موارد بوسیله سامانه ارتباط مردمی (۲۰۲۱) اقدام نمایند.

بر طبق این گزارش احترام به حریم خصوصی مشتریان یك مزیت رقابتی برای تمامی برندها است و همین طور با توسعه بیش از پیش فضای وب و سوءاستفاده از اطلاعات حریم خصوصی مشتریان، این مساله اهمیت بیشتری نیز پیداكرده است.

به طوركلی، ارسال اطلاعات بوسیله پیامك های تبلیغاتی و مواردی ازاین دست باید به شكلی باشد كه حریم خصوصی تمام شهروندان مراعات شده و همراه با توافق اولیه و جلب رضایت آنان باشد، چونكه اطلاعات مربوط به صاحبان خطوط تلفن، محرمانه بوده و در صورت شكایت كاربران بوسیله درگاه های ذكر شده در خبر در اسرع وقت بوسیله درگاه های ارتباطی شركت مخابرات ایران، پیگیری و ترتیب اثر داده می شود.
منبع:

1398/03/11
15:43:22
5.0 / ۵
4690
تگهای خبر: خدمات , شركت , كاربر , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد ارسال پیامك تبلیغاتی بدون مجوز از تلفن ثابت برخلاف قانون است
نظر شما در مورد ارسال پیامك تبلیغاتی بدون مجوز از تلفن ثابت برخلاف قانون است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها