عباسی: بیان ناگفته های استعفای بطحایی حق فرهنگیان است

عباسی: بیان ناگفته های استعفای بطحایی حق فرهنگیان است به گزارش برتریها نماینده مردم املش در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از مبحث استعفای وزیر آموزش و پرورش، اظهار داشت: استعفای وزیر در این شرایط چه معنایی دارد؟ بیان ناگفته های استعفای بطحایی حق فرهنگیان است.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، اسدالله عباسی، نماینده مردم املش در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جل سه علنی امروز (یكشنبه ) مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ۳۰ سال از رحلت جانسوز حضرت امام خمینی (ره) گذشت. او مانند مراد خود یعنی پیامبر اسلام (ص) كه توانست در طول ۱۱ سال در مدینه بنای عظیم حاكمیت الهی را پایه ریزی كند، توانست در طول ۱۱ سال رهبری خود شكوه را به این بنای مبارك باز گرداند. در همان حال ۳۰ سال از رهبری مقام معظم رهبری می گذرد، دوست و دشمن تایید می كنند كه ایشان توانسته اند از بنای حاكمیت الهی با قوت صیانت كنند و توانسته اند مانند ناخدای خردمند كشتی انقلاب را در بین توفان های دشمنان به سلامت عبور دهند.
وی ادامه داد: دنیای استكبار به رهبری آمریكا تمام سرمایه خود همچون حیثیت خویش را برای به چالش كشیدن نظام اسلامی ایران به میدان آورده است. از برجام خارج شدند و تلاش كردند كه به شریان های اقتصاد ما ضربه وارد كنند، اما با سد آهنین امام خمینی (ره) و امت مواجه گشتند و هم اكنون هم دست به دامان میانجی شده اند. آنان كه سودای تغییر نظام در سر داشتند حالا در لفظ هم آنرا كتمان می كنند و شروط مذاكره را هم نادیده می گیرند. آنها می خواهند آن چه را كه با هیاهو نتوانسته اند به دست بیاورند بی سر و صدا از راه مذاكره دنبال كنند.
نماینده مردم املش در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از صحبت های خود، خاطرنشان كرد: اگر اقتدار نظام، قدرت نیروهای مسلح و قدرت موشكی ما نبود آنها به لابی گری نمی افتادند. هیچ ملتی بر سر قدرت خود مذاكره نمی نماید. از جلوه های توفیق الهی حضور تمام قد مردم برای دفاع از حاكمیت الهی است. باید به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس اشاره نماییم. پیام مهم این حضور برای جهان و مستكبران این بود كه ما علیرغم مشكلات اقتصادی پای آرمان های انقلاب تا آخر جان ایستاده ایم.
عباسی در ادامه اظهار نمود: به قول آنها مقرر است كه معامله "قرن" به پشتوانه حاكمان بی غیرت برخی كشورهای منطقه اجرایی شود و چیزی جز تنفس مصنوعی برای رژیم رو به اضمحال صهیونیستی ندارد. این طرح به دنبال از بین بردن مقاومت فلسطین ضد رژیم صهیونیستی است. اگر حاكمان برخی كشورهای منطقه راضی شوند كه بر هویت و شرافت خود چوب حراج بزنند مردم فلسطین شرافت خویش را معامله نخواهند كرد.
وی در عین حال تصریح كرد: حضور مردم در عرصه های انقلاب را باید به حساب وفاداری آنها به آرمان های انقلاب و پیروی از ولایت گذاشت. این حضور تكلیف مسئولان را دو چندان می كند. هیچ مسئولی حق ندارد این وفاداری را به نفع خود مصادره كند. معیشت مردم گرفتار مشكل است. قیمت ها بی حساب و كتاب رو به افزایش است. در این شرایط هیچ موضوعی به اندازه شنیدن خبر حیف و میل بیت المال برای مردم آزار دهنده نیست. برخورد با چپاولگران هنگامی موثر است كه پیش از آن با مسئولان اجرایی و نظارتی مرتبط برخورد شود؛ چونكه امكان دارد آنها با غفلت یا همدستی با مجرم از جرم چشم پوشیده باشند.
نماینده مردم املش در انتها افزود: طرح رتبه بندی معلمان سال ها است كه اجرایی نمی گردد. دولت با قیچی كردن لایحه ای چهارده هزار میلیارد تومانی اجرای طرح را به دو هزار میلیارد تومان كم كرد. اگر اندك امیدی برای اجرای آن بود با استعفای وزیر آموزش و پرورش به باد رفت. در این شرایط كه نقش وزیر در رسیدگی به مطالبات و مشكلات دارای اهمیت است استعفا چه معنایی دارد؟ به نظر نمی رسد كه كاندیداتوری انتخابات مجلس شورای اسلامی دلیل مناسبی باشد. بیان ناگفته های این تصمیم حق فرهنگیان است.1398/03/19
14:38:40
5.0 / ۵
4802
تگهای خبر: علم , هارد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد عباسی: بیان ناگفته های استعفای بطحایی حق فرهنگیان است
نظر شما در مورد عباسی: بیان ناگفته های استعفای بطحایی حق فرهنگیان است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها