واكنش كنایه دار وزیر ارتباطات به قهرمانی جوانان والیبال ایران در جهان

واكنش كنایه دار وزیر ارتباطات به قهرمانی جوانان والیبال ایران در جهان به گزارش برتریها وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تقدیر از قهرمانی جوانان والیبال ایران در جهان، نوشت كه بازی فینال را از راه تلویزیون اینترنتی تماشا كرده است.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بعد از پیروزی تیم ملی والیبال جوانان ایران در فینال رقابت های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ در بحرین و كسب عنوان قهرمانی برای اولین بار توسط این تیم توئیتی منتشر نمود.
او بعد از آخر این دیدار كه البته از راه صدا و سیما پخش نشد، نوشت: «بیست! جوانان والیبالی ایران، گل كاشتند و حالا قهرمان جهانند. عالی بودن و عالی نتیجه گرفتند. بازی هیجان انگیز اونها رو مستقیم از راه تلویزیون اینترنتی دیدم، بی نظیر بودند!»
در همین حال، علی ربیعی، سخنگوی دولت هم در واكنش به این پیروزی توئیتی منتشر نمود و نوشت: «قهرمانی جهان بر والیبالیست های جوان و ملت ایران مبارك باد. دولت و همه مردم از پیروزی شما خوشحال شدند. در دوران تحریم اقتصادی و فشار برای انزوای ایران، این پیروزی بیشتر از هر زمان دیگری برای مردم شیرین است. موفقیت شما نشان داد با سخت كوشی و امید، می توانیم در همه عرصه ها موفق شویم.»
به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، تیم ملی والیبال جوانان ایران با شكست ایتالیا در فینال رقابت های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ در بحرین، برای اولین بار قهرمان جهان شد.
منبع:

1398/05/06
13:23:53
5.0 / ۵
4828
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد واكنش كنایه دار وزیر ارتباطات به قهرمانی جوانان والیبال ایران در جهان
نظر شما در مورد واكنش كنایه دار وزیر ارتباطات به قهرمانی جوانان والیبال ایران در جهان
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها