دستگیری سارق تخصصی پاترول

دستگیری سارق تخصصی پاترول برتریها: رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه ای خودرو های «پاترول» آگاهی داد.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، سرهنگ كارآگاه كامیار چهری درباره دستگیری این سارق اظهار نمود: حوالی ساعت ۱۷ روز هفتم ماه جاری مردی با مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و اعلام نمود كه خودرو پاترولش به سرقت رفته است، بدین سبب پرونده برای رسیدگی به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران منتقل شد.
وی با اشاره به اینكه در ادامه شاكی در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ حاضر شد اظهار داشت: شاكی با حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران به كارآگاهان اظهار داشت كه ساعت ۱۷ آن روز از خانه خارج شده تا سوار خودرواش شود اما متوجه شده كه خودرواش در محلی كه پارك كرده نیست و به سرقت رفته است؛ برمبنای اظهارات شاكی كارآگاهان به محل سرقت خودرو رفته و بعد از بررسی محل متوجه شدند كه دوربین مداربسته ای در محل وجود دارد، با بررسی محتوای دوربین مدار بسته تصویر چهره سارق به دست آمد و سارق به نام «مراد» كه ۳۸ساله بود و چند سابقه كیفری در زمینه سرقت خودرو و مواد مخدر داشت شناسایی شد.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ درباره دستگیری متهم اظهار نمود: با شناسایی متهم و هماهنگی با دادیار شعبه ۶ دادسرای ناحیه ۱۵ مخفیگاه «مراد» در منطقه نظام آباد شناسایی شد و روز ۸مرداد ماه این سارق حرفه ای در یك عملیات غافلگیر كننده دستگیر شد. محل مخفیگاه این سارق نیز بازرسی و مشخص شد كه دو خودرو پاترول در این محل وجود دارد.

سرهنگ چهری به انتقال مراد به پایگاه سوم اشاره نمود و اظهار داشت: در بازجویی های انجام شده متهم ضمن اعتراف به سرقت به ۱۰ خودرو پاترول دیگر در محدودهای شرق و شمال شرق تهران اظهار نمود كه چون خودرو ها فاقد تجهیزات ایمنی بازدارنده همچون دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال و... بودند، به راحتی قابل سرقت بودند؛ او همینطور ادعا نمود كه یكی از خودرو های مسروقه را به شخصی بنام «فرهاد» در عوض ۱۰۰ دلار پول فروخته است بدین سبب كارآگاهان بعد از شناسایی فرهاد او را هم در مخفیگاهش واقع در نظام آباد دستگیر كردند. طی دستگیری این فرد نیز یك دستگاه خودرو پاترول از مخفیگاهش كشف شد.
وی ادامه داد: سارق در دیگر اظهارات خود نیز مدعی بود كه خودرو های سرقتی دیگر را بعد از سرقت لوازم و محتویات داخل آن و قطعاتش به صورت رها شده در كوچه خیابان های خلوت رها می كرده و اموال مسروقه را به قیمت بسیار كم به افراد رهگذر می فروخته است كه مبالغ بدست آمده را هم صرف مواد مخدر و خوشگذرانی می كرده است.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ درانتها اظهار نمود: با عنایت به اعتراف صریح سارق به سرقت خودرو ها و بازگرداندن سه دستگاه از خودرو های مسروقه به مالباختگان، وی با صدور قرار قانونی از طرف دادیار شعبه ششم دادسرای ناحیه ۱۵ تهران جهت انجام تحقیقات تكمیلی در اختیار كارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی قرار دارد.

وی به شهروندان سفارش كرد كه از پاركینگ عمومی و شخصی برای توقف های طولانی مدت استفاده كنند و با استفاده از تجهیزات بازدارنده از قبیل دزدگیر، قفل فرمان، قفل پدال و جی پی اس از به سرقت رفتن وسایل نقلیه خود جلوگیری نمایند.1398/05/28
20:39:58
5.0 / ۵
4869
تگهای خبر: دوربین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد دستگیری سارق تخصصی پاترول
نظر شما در مورد دستگیری سارق تخصصی پاترول
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها