مدیركل كمیته امداد استان تهران اعلام كرد

آمادگی ۱۶۰ پایگاه برای دریافت كمك های مردمی در جشن عاطفه ها

آمادگی ۱۶۰ پایگاه برای دریافت كمك های مردمی در جشن عاطفه ها به گزارش برتریها مدیركل كمیته امداد استان تهران با اشاره به برگزاری جشن عاطفه ها در هفتم شهریورماه و اجرای مرحله دوم این جشن در 10 مهر و در مدارس اظهار داشت: 160 پایگاه در استان تهران آماده دریافت كمك های مردمی برای جشن عاطفه ها هستند.


حمیدرضا شیران در گفت و گو با ایسنا، از برگزاری مرحله اول این جشن در روز پنج شنبه هفتم شهریور در پایگاه های اصلی كمیته امداد در سطح شهر و روز جمعه، هشتم شهریور در مصلی نماز جمعه اظهار داشت: این جشن مانند سال های گذشته در دو مرحله انجام می شود. مرحله دوم جشن عاطفه ها نیز روز چهارشنبه دهم مهر در مدارس و با حضور دانش آموزان، اولیاء و مربیان برگزار می شود.
وی ضمن تشریح اقلام مورد نیاز دانش آموزان نیازمند برای شروع سال تحصیلی جدید نیز توضیح داد: كیف، كفش، پوشاك، نوشت افزار، هزینه كتاب و ثبت نام از مهترین نیازهای دانش آموزان است كه در چارچوب بسته های حمایتی و به ارزش چهار میلیون ریال آماده و بین دانش آموزان توزیع می شود.
بگفته مدیر كل كمیته امداد استان تهران، جشن عاطفه ها حدود ۲۸ سال است كه با هدف اشاعه فرهنگ نوع دوستی و ترویج سنت حسنه اسلامی برگزار می گردد امسال نیز ۱۶۰ پایگاه در استان تهران همچون پایگاه های حاضر در میادین اصلی شهر و دفاتر كمیته امداد آماده دریافت این كمك ها هستند.
شیران در ادامه راه های الكترونیكی دریافت كمك های مردمی برای جشن عاطفه ها را نیز تشریح نمود و اظهار داشت: نیكوكاران می توانند با استفاده از تلفن گویای ۰۲۱۷۳۵۵با درج عدد ۴، شماره گیری كد دستوری #۳*۵*۰۲۱*۸۸۷۷*، شماره كارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۲۰۰۸ و همین طور شركت در پویش #تامهرباهمدلی، كمك های خودرا به دانش آموزان نیازمند اختصاص دهند.
منبع:

1398/06/05
13:12:23
5.0 / ۵
4177
تگهای خبر: دانش , شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آمادگی ۱۶۰ پایگاه برای دریافت كمك های مردمی در جشن عاطفه ها
نظر شما در مورد آمادگی ۱۶۰ پایگاه برای دریافت كمك های مردمی در جشن عاطفه ها
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها