برای دریافت كارت سوخت دیگر به پست بازگشت نكنید

برای دریافت كارت سوخت دیگر به پست بازگشت نكنید به گزارش برتریها معاون فناوری شركت ملی پست اعلام نمود: متقاضیانی كه كارت سوخت آنها در باجه های معطله است از الان می توانند بدون مراجعه به دفاتر پستی كارت خودرا دریافت نمایند.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، سید میثم حسینی لر اظهار نمود: در امتداد ارتقای مشتری مداری و صرفه جویی در زمان مشتریان، گزینه ی در بخش رهگیری كارت سوخت در سایت پست به وجود آمده است تا متقاضیان در صورت تمایل به دریافت كارت در محل مورد نظر، با ورود اطلاعات لازم و پرداخت هزینه ارسال پیشتاز برمبنای نرخ نامه پستی؛ كارت سوخت خودرا در آدرس اعلام شده دریافت نمایند.
معاون فناوری اطلاعات شركت ملی پست با اشاره به اینكه كارت های سوخت صرفاً یكبار جهت تحویل به در منزل فرد متقاضی خواهد رفت و در صورت نبودن گیرنده، آدرس اشتباه و یا تغییر محل سكونت به باجه های معطله برگشت داده می شود افزود: قبل از این فرد متقاضی كارت سوخت، با مراجعه به سایت epolice و دریافت كد رهگیری 24 رقمی، به بخش رهگیری در سایت شركت ملی پست بازگشت و بعد از آگاهی از محل نگهداری كارت خود در باجه های معطله پست مبادرت به بازگشت حضوری و دریافت كارت خود می كرد.
بنا بر اعلام شركت پست، وی عنوان كرد: این روند از سویی موجب ایجاد صف های طولانی و هدر رفت زمان مشتریان گردیده بود و از طرف دیگر اعتراض خیلی از كاربران را جهت اصلاح پروسه موجود به دنبال داشت.
حسینی لر درانتها اشاره كرد: كاربران می توانند از روش جدید برای دریافت كارت خود اقدام و در غیر این صورت با بازگشت حضوری و روش پیشین كارت خودرا دریافت نمایند.
منبع:

1398/06/22
14:37:36
5.0 / ۵
4147
تگهای خبر: سایت , شركت , فناوری , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد برای دریافت كارت سوخت دیگر به پست بازگشت نكنید
نظر شما در مورد برای دریافت كارت سوخت دیگر به پست بازگشت نكنید
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها