سقوط كم سابقه ارزهای دیجیتالی

سقوط كم سابقه ارزهای دیجیتالی برتریها: ارزش بیت كوین در مقابل دلار 15 درصد سقوط كرد.


به گزارش برتریها به نقل از رویترز، بعد از آن كه یك پلت فرم معاملات ارزی در بورس نیویورك نام بیت كوین را از لیست ارزهای مجاز برای معاملات آتی حذف نمود، ارزش بیت كوین با سقوط ۱۵ درصدی به ۸۳۷۷ دلار رسید كه پایین ترین سطح به ثبت رسیده برای این ارز محبوب در طول سه ماه اخیر شمرده می شود.
كیائو وانگ، مدیر موسسه " ماسری" كه در زمینه مطالعات ارزهای دیجیتالی فعالیت دارد اظهار داشت: حتی برای بیت كوین نیز این سقوط سنگین یك اتفاق كم سابقه شمرده می شود.
یك معامله گر ارزهای دیجیتالی نیز كه خواست نامش فاش نشود اظهار داشت كه سقوط بیت كوین در بازار می تواند تحت تاثیر تصمیم اخیر كاهش ضریب اهرم معاملاتی در بازار ارز سیشل نیز قرار گرفته باشد.
علاوه بر بیت كوین ارزش دیگر ارزهیا دیجیتالی نیز با سقوط های سنگینی همراه بود تا جایی كه ارزش اتریوم با كاهش ۱۵.۸۴ درصدی به ۱۶۹.۶۸ دلار، ارزش بیت كوین كش با كاهش ۲۲.۶۱ درصدی به ۲۲۶.۵۶ دلار، ارزش لایت كوین با كاهش ۱۵.۴۱ درصدی به ۵۷ دلار، ارزش استلار با كاهش ۱۴.۷۴ درصدی به ۰.۰۵۴ دلار، ارزش مونرو با كاهش ۱۴.۲ درصدی به ۵۹.۴۰ دلار، ارزش دش با كاهش ۱۶.۲۵ درصدی به ۷۳.۸۱ دلار و ارزش زد كش با كاهش ۳۶.۳۲ درصدی به ۱۶۹.۶۸ دلار رسید.
الكس ماشینسكی، مدیر موسسه " سلسیوس نتورك" اظهار داشت: عملكرد ناامیدكننده اخیر نشان داده است كه هنوز سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری های كلان در ارزهای دیجیتالی تردید دارند و با آغاز روند نزولی بازار فروش ها بیشتر از حد عادی انجام می شود كه همین مساله كار را برای یك اصلاح منطقی در بازار دشوار می كند. چیزی كه شاهدش هستید این است كه معامله گران خرد و كم تجربه با ورود به این بازار فقط كار را بد تر كرده اند و هیجانات بازار را تشدید می كنند.
منبع:

1398/07/03
20:27:03
5.0 / ۵
4425
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد سقوط كم سابقه ارزهای دیجیتالی
نظر شما در مورد سقوط كم سابقه ارزهای دیجیتالی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها