عضو هیئت مدیره شركت مخابرات ایران:

مخابرات باید در لبه تكنولوژی قرار گیرد

مخابرات باید در لبه تكنولوژی قرار گیرد به گزارش برتریها ایسنا/لرستانعضو هیئت مدیره شركت مخابرات ایران اظهار داشت: مخابرات بعنوان یك شركت خدماتی باید در لبه تكنولوژی قرار گیرد.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، یافتیان در مراسم تكریم و معارفه مدیر مخابرات منطقه لرستان، با اشاره به وصیت نامه امام علی (ع) از مسئولین و كاركنان خواست تقوا و نظم را در انجام امور سرلوحه خود قرار بدهند و در انجام وظایف احساس مسئولیت كرده و در امتداد خدمت رسانی مؤثر همراه با پیشرفت تكنولوژی گام های بلندی بردارند.
وی با اشاره به اینكه توجه به تولید و رونق آن اولویت اصلی شركت مخابرات ایران است، اشاره كرد: امروزه یكی از اركان رشد و توسعه در كشورها، داشتن زیرساخت ارتباطی و بویژه ict است.
عضو هیئت مدیره شركت مخابرات ایران با اشاره به اینكه مخابرات بعنوان یك شركت خدماتی باید در لبه تكنولوژی قرار گیرد، اضافه كرد: امروز رویكرد در خدمات رسانی تغییر یافته و ما طبق خواسته مردم به سمت تكنولوژی می رویم.
یافتیان با اشاره به افزایش شركت های خدمات دهنده در حوزه ی تكنولوژی بیان كرد: با عنایت به این موضوعات و به روزرسانی نیازهای مردم، مخابرات نیز باید تكنولوژی به روز عرضه نماید.
وی با اشاره به اینكه مدیر استانی موظف به تعامل با استاندار و فرماندار است، اشاره كرد: اساسا داشتن تعامل مطلوب و سازنده سبب ارتقای شركت و ارائه خدمات بهتر خواهد شد.
یافتیان، به بحث توجه به تولیدات داخلی با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری در امر رونق تولید تاكید كرد و اظهار داشت: گاها ما تعاملات بسیار خوبی با شركت های خارجی داریم تا اینكه كه به ظرفیت و تولید داخلی اتكا نماییم.
عضو هیئت مدیره شركت مخابرات ایران عدم توجه به تولید داخل را یكی از موضوعات بسیار تأثیرگذار در بروز مشكل اشتغال عنوان نمود و اظهار داشت: چرا ما باید با استفاده از كالای داخلی برای كشورهای دیگر اشتغال زایی نماییم ولی جوانان خودمان بیكار باشند.
وی با اشاره به اینكه در شركت مخابرات نیز تولید داخلی در اولویت است، افزود: باید از تمام ظرفیت در این عرصه استفاده نمائیم همچنان كه در پل دختر برای برقراری ارتباط استفاده كردیم.
یافتیان، در ادامه به اصول مدیریتی مجموعه و ضرورت توجه به جانشین پروری تاكید كرد و اضافه كرد: البته این امر نیز باید با استفاده از ظرفیت نیروهای با تجربه و تكریم پیشكسوتان و استفاده از انرژی جوانان باشد.
عضو هیئت مدیره شركت مخابرات ایران همین طور برداشتن هماهنگی بیشتر در مجموعه مخابرات تاكید كرد و اظهار داشت: مسئولیت ها امانتی در دست ما هستند، پس اگر خدمت نماییم دعای خیر را خواهیم داشت و اگر خدمت نكنیم گویی یك صندلی را غصب كرده ایم.
وی عنوان كرد: در واقع بقای شركت مخابرات و هر شركت خدماتی دیگر ارائه خدمات نوین و طبق تكنولوژی به روز است.
یافتیان، با اشاره به نقش ویژه لرستان در مخابرات كشور اظهار نمود: مدیران و كاركنان مخابرات منطقه استان همواره با درك شرایط این استان و ضرورت خدمت رسانی ویژه به تمام مشتریان، همیشه جزء مناطق بسیار مهم و تأثیرگذار است و با عنایت به پتانسیل موجود و نیروهای جوان و متخصص امیدوارم آینده ای رخشان تر و ارتقای استان به ده استان برتر كشور و در امتداد اهداف راهبردی مخابرات ایران پیش روی مخابرات منطقه استان باشد.
عضو هیات مدیره شركت مخابرات ایران، ضمن تاكید بر تكریم ایثارگران و خانواده های شهدا، شهدایی كه برای حفاظت و صیانت كشور جان خودرا فدا كردند اشاره كرد: باید تلاش نماییم تا با پشتوانه نیروی انسانی متخصص و استفاده از پتانسیل های موجود استان سهم خودمان را در فضای كسب وكار به دست آورده و با گسترش آن خدمت رسانی مناسب به هم وطنانمان را ادامه بدهیم.
وی ضمن تاكید بر تكریم ایثارگران و خانواده های شهدا، شهدایی كه برای حفاظت و صیانت كشور جان خودرا فدا كردند اظهار نمود: باید تلاش نماییم تا با پشتوانه نیروی انسانی متخصص و استفاده از پتانسیل های موجود استان سهم خودمان را در فضای كسب وكار به دست آورده و با گسترش آن خدمت رسانی مناسب به هم وطنانمان را ادامه بدهیم.
در ادامه مراسم، محمودی، مدیر سابق منطقه در سخنانی، عملكرد منطقه را در سایه تعامل و همراهی كاركنان و نظم و انسجامی كه در منطقه لرستان وجود دارد دانست و از تلاش تمام حوزه ها در جهت پیشبرد اهداف شركت قدردانی و مسئولین ادارات و واحدها را از نیروهای ارزشی و توانمند در حیطه كاری و مجموعه مخابرات منطقه توصیف كرد.
سپس، مهندس قاسمی سرپرست جدید منطقه از اعتماد مدیرعامل شركت مخابرات ایران در سپردن این مسئولیت قدردانی كرد و اظهار داشت: امید است با همراهی و تعامل مسئولین و كاركنان، همچون گذشته خدمات مطلوبی به هم استانی ها و شهروندان ارائه نماییم.
منبع:

1398/08/12
15:03:46
5.0 / ۵
4187
تگهای خبر: تكنولوژی , تولید , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مخابرات باید در لبه تكنولوژی قرار گیرد
نظر شما در مورد مخابرات باید در لبه تكنولوژی قرار گیرد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها