كاربردی كردن فناوری هوش مصنوعی در پزشكی به صورت جزیره ای امكان پذیر نیست

كاربردی كردن فناوری هوش مصنوعی در پزشكی به صورت جزیره ای امكان پذیر نیست به گزارش برتریها رئیس بیوبانك آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز با اشاره به برگزاری نخستین همایش هوش مصنوعی در تصویربرداری پزشكی، اظهار داشت: كاربردی كردن این علم مستلزم ارتباطات متقابل نهادهای فعال در این حوزه می باشد.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، دكتر منصور فاتحی امروز در اولین همایش ملی "هوش مصنوعی در تصویربرداری پزشكی" با اشاره به برگزاری این همایش اظهار نمود: برگزاری آكادمی هوش مصنوعی از برنامه های جمعی این همایش به حساب می آید كه در خلال آن در مورد كابردهای هوش مصنوعی در حوزه های پزشكی بحث و تبادل نظر می شود.
وی با تاكید بر این كه در این همایش ۴۶ مقاله علمی ارسال شد، اظهار نمود: از این تعداد ۱۶ مقاله برای عرضه شفاهی و ۱۴ مقاله برای عرضه پوستر انتخاب شدند.
رئیس بیوبانك آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز افزود: علاوه بر آن درخواستی از محققان كشور عراق به منظور برگزاری یك دوره آموزشی بالینی در این زمینه برای ما ارسال شد كه با همكاری انجمن رادیولوژی ایران این دوره با حضور پنج محقق از این كشور برگزار می شود.
فاتحی با تاكید بر این كه كاربردی كردن هوش مصنوعی در حوزه های پزشكی به صورت جدا از هم امكان پذیر نیست، اظهار داشت: كاربردی كردن این علم و فناوری در حوزه های پزشكی نیازمند ارتباطات متقابل است كه امیدواریم با راه اندازی شبكه كشوری هوش مصنوعی این امر محقق شود.1398/08/12
23:23:39
5.0 / ۵
4558
تگهای خبر: علم , فناوری , كاربر , محقق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد كاربردی كردن فناوری هوش مصنوعی در پزشكی به صورت جزیره ای امكان پذیر نیست
نظر شما در مورد كاربردی كردن فناوری هوش مصنوعی در پزشكی به صورت جزیره ای امكان پذیر نیست
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها