در دیدار اعضای هیات مدیره شركت مخابرات با رئیس مجلس مطرح شد؛

لاریجانی: تغییر تعرفه های مخابراتی صلاح نیست

لاریجانی: تغییر تعرفه های مخابراتی صلاح نیست به گزارش برتریها رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار اعضای هیئت مدیره شركت مخابرات با بیان این كه حالا شرایط كشور به علت نبرد اقتصادی، خاص و متفاوت می باشد اظهار داشت: تغییر تعرفه ها را به مسؤلان كشور سفارش نمی كنم و افزایش تعرفه ها صلاح نیست.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، اعضای هیات مدیره شركت مخابرات امروز (شنبه، ۱۸ آبان ماه) طی دیدار با علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی گزارشی از عملكرد این شركت از آغاز سال جاری تابحال عرضه كردند.
رئیس مجلس شورای اسلامی در ابتدای این دیدار با اشاره به اینكه بهتر است در شرایط فعلی اقتصادی كشور تغییر و افزایش تعرفه ها شامل مالیات و عوارضی كه به خدمات تعلق می گیرد، آرام تر صورت گیرد، اظهار داشت: شرایط كشور به علت اعمال تحریم ها متفاوت می باشد. بنابراین به مسؤلان تغییر تعرفه ها را سفارش نمی كنم و افزایش تعرفه ها صلاح نیست.
وی خطاب به هیات مدیره شركت مخابرات بیان كرد: شركت مخابرات صرفا بخش خصوصی محسوب نمی گردد و مدیران آن، مدیران حاكمیتی هستند. بنابراین بهتر است بنابر اقتضائات كنونی، در مورد افزایش تعرفه ها تامل كنید.
در ادامه این دیدار، مهدی صفری رئیس، مجید صدری مدیرعامل و دیگر اعضای هیات مدیره شركت مخابرات در این نشست گزارشی در مورد هزینه ها، سرمایه گذاری ها و برنامه های پیش روی شركت مخابرات عرضه كردند.
انباشت نیروی انسانی در شركت مخابرات، هزینه كرد سالانه بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیارد تومان برای ۴۷ هزار بازنشسته این شركت، افزایش مخارجی همچون آب، برق و گاز و مسائل در رابطه با خصوصی سازی شركت مخابرات از دیگر مسائل مطروحه از جانب هیات مدیره شركت مخابرات در دیدار و گفتگو با رئیس مجلس شورای اسلامی بود.1398/08/19
20:25:06
5.0 / ۵
4516
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد لاریجانی: تغییر تعرفه های مخابراتی صلاح نیست
نظر شما در مورد لاریجانی: تغییر تعرفه های مخابراتی صلاح نیست
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها