توسعه سیا ابر پردازشی

توسعه سیا ابر پردازشی به گزارش برتریها سازمان جاسوسی آمریكا ؛ سیا؛ به منظور حفظ توانایی های خود در فضای دیجیتالی، ابر پردازشی خویش را كه با اهداف تجاری در سال 2013 میلادی با كمك شركت آمازون راه اندازی كرد، توسعه می دهد.


به گزارش روز چهارشنبه گروه اخبار علمی ایرنا از سی نت، به قول ترزا اسمتزر یكی از مدیران اداره نوآوری دیجیتال سی آی ای، بهره مندی از یك فضای پردازش ابری امن شیوه عملكرد این سازمان را متحول كرده است.
یكی از مهم ترین چالش های سازمان های دولتی و عمومی و به طور خاص سازمان های اطلاعاتی كه سیا در راس آ ن ها قرار دارد، همگام شدن این استاراپ ها است. استارتاپ ها دارای فرهنگ نوآوری مستمر هستند و این رویكرد همواره موقعیت آن ها را در خط مقدم بازار حفظ می نماید.
در سال 2013 راه اندازی ابر تجاری سی آی ای اقدامی بسیار پرخطر بود و هیچ تضمینی برای عملكرد صحیح آن وجود نداشت اما اكنون این سازمان موفق شده است بخش عظیمی از حجم كاری خویش را به این ابر پردازشی منتقل كند و قابلیت هایی را به دست آورد كه پیش از این یك رویا بود.
هفته گذشته سی آی ای به یك دیتاسنتر محرمانه متصل شد كه تمام 16 سازمان اطلاعاتی آمریكا در تمام سطوح اطلاعاتی به طور زنده با آن ارتباط دارند و برای نخستین بار مجموعه واحدی از ابزارها به همراه آخرین فناوری ها و قابلیت انعطاف پذیری لازم برای پاسخگویی سریع به طور مشترك در اختیار این سازمان ها قرار گرفته است.


 

1396/09/08
22:28:00
5.0 / ۵
5531
تگهای خبر: دیجیتال , آمازون , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد توسعه سیا ابر پردازشی
نظر شما در مورد توسعه سیا ابر پردازشی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها