برای مقابله با شیوع ویروس كرونا مطرح شد

درخواست از وزیر ارتباطات برای كاهش هزینه های خرید اینترنتی

درخواست از وزیر ارتباطات برای كاهش هزینه های خرید اینترنتی به گزارش برتریها قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) طی نامه ای به وزیر ارتباطات، پیشنهاداتی همچون افزایش پهنای باند و كاهش هزینه های خدمات اینترنتی برای ترغیب مصرف كنندگان به خرید اینترنتی عرضه كرده است.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، در این نامه كه از جانب مدرس خیابانی به آذری جهرمی ارسال شده، ابتدا به راهكارهایی برای پشتیبانی از بخش های مختلف از شبكه تجاری و كسب و كارهای صدمه دیده پرداخته شده و همچون پشتیبانی از كسب و كارها برای كاهش فشار هزینه ای در شرایط كاهش فروش و درآمد، بهبود زیرساخت های در رابطه با فروش و توزیع كالا و خدمات و كمك به مصرف كنندگان در جهت تأمین پایدار موارد مصرفی به صورت ایمن از حیث ریسك ویروس كرونا عنوان شده است.
در ادامه این نامه یكی از برنامه های وزارت صمت در جهت اهداف یاد شده، ترویج استفاده از زیرساخت های تجارت الكترونیكی برای خرید و فروش كالا و خدمات عنوان شده و به قول قائم مقام این وزارتخانه، "در حال حاضر این زیرساخت تا حد مطلوبی در كشور بوجود آمده و با شرایط پیش آمده ضرورت بهره گیری هر چه بیشتر از این زیرساخت، پشتیبانی از كسب و كارهای فعال در این عرصه و ترغیب مصرف كنندگان جهت خرید اینترنتی، حائز اهمیت ویژه است".
این مقام مسئول در انتها پیشنهاداتی برای ترغیب مصرف كنندگان به خرید اینترنتی مطرح كرده كه مهم ترین آنها بهبود و افزایش بهنای باند كشور، به خصوص در حوزه كسب و كارهای اینترنتی و به خصوص در شهرهای بزرگ درگیر با ویروس و كمك به كاهش هزینه های در رابطه با عرضه خدمات اینترنتی در پیامك های ارسالی به عموم است.
مدرس خیابانی همینطور به وزیر ارتباطات پیشنهاد كرده كه استفاده از خرید اینترنتی در پیامك های ارسالی به عموم مردم ترویج شود و امكان استفاده مجانی یا با تخفیف ویژه از خدمات اینترنتی فراهم گردد.
به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، از یكم اسفند مواردی از مبتلا شدن به ویروس كرونا در ایران اعلام گردید و تا ظهر روز گذشته (سیزدهم اسفند ماه) ۲۳۳۶ نفر به این ویروس مبتلا شده و متاسفانه ۷۷ نفر بر اثر مبتلا شدن به آن فوت كردند. همینطور شیوع این ویروس و كم شدن رفت وآمدها برای جلوگیری از آن در ماه پایانی سال كه عموما روزهای پررونقی برای كسب وكارهای خرد است، سبب شده فعالان تجاری و اصناف مختلف گرفتار صدمه های جدی شوند.1398/12/14
13:48:26
5.0 / ۵
3956
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد درخواست از وزیر ارتباطات برای كاهش هزینه های خرید اینترنتی
نظر شما در مورد درخواست از وزیر ارتباطات برای كاهش هزینه های خرید اینترنتی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها