سهم من در كرونا

كمپین بهمن سبز و فیلم گردی برای مقابله با كرونا

كمپین بهمن سبز و فیلم گردی برای مقابله با كرونا به گزارش برتریها مجموعه بهمن سبز وابسته به حوزه هنری با تشكیل كمپین بهمن سبز و فیلمگردی با همراهی وب سایت فیلمگردی، تلاش كرده اند تا پیشنهادهای كاربردی را برای پركردن اوقات فراغت در قرنطینه خانواده ها و با پخش فیلم های منتخب به مخاطبان سینما عرضه كنند.


در پی شیوع كرونا و تعطیلی سینماهای سراسر كشور، موسسه بهمن سبز حوزه هنری در همكاری با سامانه فیلم گردی كمپینی را برای تماشای فیلم در خانه راه اندازی نمود. در این كمپین موسسه «بهمن سبز» حوزه هنری، دارای بزرگترین زنجیره سینمایی كشور در اقدامی هماهنگ در سردر سینماهای خود مخاطبان علاقه مند به هنر را دعوت به خانه نشینی و تماشای فیلم از راه سامانه فیلم گردی كرده تا بدین شكل از شیوع كرونا جلوگیری گردد.
بهمن سبز در این طرح بر سردر ۲۵ سینمای پرفروش و پرمخاطب خود در سطح كشور مبادرت به دعوت مخاطبان به این كمپین كرده است.
سایت فیلم گردی هم در جهت انجام رسالت فرهنگی و اجتماعی با شعار در خانه می مانیم بسته های اشتراكی خویش را برای مخاطبان به صورت مجانی عرضه می دهد. بنابراین مخاطبان می توانند با ثبت نام در سایت filmgardi.com اشتراك مجانی دریافت نمایند.
در بخش درباره مای سایت فیلمگردی درباره روند كاری این سایت آمده است: فیلم گردی به شما امكان تماشای آنلاین تمامی فیلم ها را می دهد و علاوه بر آن شما می توانید بیشتر فیلم های مورد نظرتان را دانلود كنید. همینطور ما تلاش خواهیم كرد طی تعامل با سرویس دهندگان اینترنت، هزینه ای بابت ترافیك اینترنت از شما كسر نشود. فیلمگردی سایتی است كه با گردشی در دنیای فیلم و سریال، بهترین و جدید ترین فیلم ها و سریال های ایران و جهان را برای شما و خانواده تان عرضه خواهیم كرد.
فیلمگردی در اینستاگرام و در جهت همدلی با مردم و فراهم كردن فضای آرام برای خانواده ها در زمان قرانطینه خانگی به برخی پیشنهادات مجانی یا تخفیف های ویژه پرداخته است: اگر شما هم در این روزهای قرنطینه به دنبال روشی برای سرگرمی خود می باشید، ما استفاده از #كدتخفیف های ویژه #فیلمگردی را به شما پیشنهاد می نماییم.1399/01/18
21:14:58
5.0 / ۵
3483
تگهای خبر: آنلاین , اینترنت , سایت , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد كمپین بهمن سبز و فیلم گردی برای مقابله با كرونا
نظر شما در مورد كمپین بهمن سبز و فیلم گردی برای مقابله با كرونا
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها