حذف ویدئوهای نظریه توطئه درباره شبكه 5G در یوتیوب

حذف ویدئوهای نظریه توطئه درباره شبكه 5G در یوتیوب به گزارش برتریها یوتیوب تحت تأثیر انتشار شایعات جدید در خصوص نقش توسعه شبكه 5G در گسترش ویروس كرونا اعلام نمود كه تمامی ویدئوهای در رابطه با این مورد را از پلت فرم خود حذف خواهد نمود.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا بر مبنای گزارشی كه در وبسایت the verge به نقل از گاردین آمده است، یوتیوب كه بزرگترین و محبوب ترین شبكه اجتماعی ویدئو محور در جهان به حساب می آید، اخیرا اعلام نموده است كه تحت تأثیر انتشار برخی شایعات در خصوص نقش توسعه نسل پنجم اینترنت همراه معروف به شبكه 5G در گسترش ویروس خطرناك و مرگبار كرونا و همه گیری آن در كشورهای مختلف جهان، تلاش دارد در جهت سیاست مقابله با انتشار اخبار نادرست و گمراه كننده، تمامی ویدئوهای در رابطه با مبحث و شایعات مذكور را از پلت فرم خود حذف كند.
همزمان با شیوع گسترده ویروس خطرناك و مرگبار كرونا، خیلی از افراد و كارشناسان كه پیش تر از منتقدان توسعه و راه اندازی نسل پنجم اینترنت همراه شبكه 5G بودند، از نقش این نسل از شبكه در تقویت ویروس و همه گیری آن در كشورهای مختلف جهان سخن گفتند.
این نظریه توطئه كه به تازگی بیشتر در بریتانیا جنجال آفرین و دردسرساز شده است، ریشه در یكی دو سال گذشته دارد كه خیلی از دانشمندان و منتقدان شبكه 5G با انتشار گزارشهای مفصل از تأثیر و تبعات مخرب و منفی توسعه این شبكه بر سلامت انسان، حیوان و محیط زیست و همینطور افزایش احتمال مبتلا شدن به سرطان و بسیاری دیگر از بیماری های خطرناك منتشر نمودند و به دولت كشورهای مختلف در زمینه كوشش برای توسعه و راه اندازی آن اخطار دادند.
آنها اعتقاد دارند كه دولت های مختلف در سرتاسر جهان هم به دلیل سودآوری و درآمدزایی بسیار بالایی كه توسعه و راه اندازی این نسل از شبكه اینترنت پرسرعت برایشان به ارمغان می آورد، همچنان به همكاری با اپراتورهای مخابراتی و شركت های تكنولوژی فعال در این عرصه ادامه می دهند.
این در حالیست كه خیل عظیمی از كارشناسان فعال در حوزه فناوری نظر این دسته از منتقدان را قبول نداشته و با فرض اینكه فركانس های شبكه 5G هم همچون نسل های پیش از آن تنها فركانس های رادیویی هستند و وارد بافت های بدن انسان می شوند، این نظریه ها را رد می كنند.1399/01/18
23:36:01
5.0 / ۵
3160
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد حذف ویدئوهای نظریه توطئه درباره شبكه 5G در یوتیوب
نظر شما در مورد حذف ویدئوهای نظریه توطئه درباره شبكه 5G در یوتیوب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها