عرضه كامپیوتر های شخصی 8 درصد كم شد

عرضه كامپیوتر های شخصی 8 درصد كم شد به گزارش برتریها فروش و عرضه كامپیوتر های شخصی در سه ماهه نخست سالجاری میلادی تحت تأثیر شروع گسترده ویروس كرونا ۸ درصد كاهش یافته است.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، كارشناسان و تحلیل گران فعال در موسسه تحقیقاتی كانالیز اخیرا از كاهش هشت درصدی فروش و عرضه كامپیوتر های شخصی در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۰ تحت تأثیر شیوع گسترده ویروس كرونا اطلاع داده اند.
طبق این گزارش كه در وبسایت ویندوز سنترال هم آمده است، میزان فروش و عرضه كامپیوتر های شخصی كه در اولین فصل از سال ۲۰۲۰ میلادی روانه بازارهای جهانی شده اند، نسبت به مدت مشابه سال قبل هشت درصد افت و كاهش پیدا كرده است؛ به عبارتی دیگر از سال ۲۰۱۶ میلادی این نخستین باری است كه میزان عرضه كامپیوتر های شخصی در این بازه زمانی تا این مقدار افت پیدا می كند.
از آنجایی كه شیوع گسترده ویروس كرونا باعث بروز مشكلات و دردسرهای فراوانی در زنجیره تأمین شركت های تولید كننده محصولات تكنولوژی شده و خیلی از خطوط تولید كارخانه های مربوطه را متوقف و تعطیل كرده است، به نظر می آید كه افت تعداد دستگاه های عرضه شده به بازار های جهانی در سه ماهه منتهی به مارس ۲۰۲۰ دلیل موجهی داشته است.
این در شرایطی است كه دوركاری و افزایش خانه نشینی شهروندان در خیلی از كشورهای جهان و همینطور یادگیری از راه دور ناشی از شیوع گسترده ویروس خطرناك و مرگبار كرونا، باعث افزایش تقاضا برای خرید كامپیوتر های شخصی شده است.1399/01/26
23:57:14
5.0 / ۵
3032
تگهای خبر: تكنولوژی , تولید , خرید , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد عرضه كامپیوتر های شخصی 8 درصد كم شد
نظر شما در مورد عرضه كامپیوتر های شخصی 8 درصد كم شد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها