روحانی در گفت وگو با وزیر ارتباطات:

پرداخت ۱۷ میلیون فقره وام بدون رجوع حضوری به بانك ها، آزمون بزرگ كارآمدی دولت الكترونیك است

پرداخت ۱۷ میلیون فقره وام بدون رجوع حضوری به بانك ها، آزمون بزرگ كارآمدی دولت الكترونیك است به گزارش برتریها رئیس جمهور با تقدیر از تلاشهای همه كاركنان و مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در آماده سازی زیرساخت ها برای توسعه و كارآمدی دولت الكترونیك در كشور، بر لزوم بیشتر از پیش همكاری همه دستگاه ها در گسترش این امكان تاكید نمود.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز جمعه در گفتگو با مهندس محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با تاکید بر اینکه همه دستگاه ها موظف به همکاری بیشتر از پیش در زمینه توسعه دولت الکترونیک در کشور می باشند، اظهار داشت: توسعه دولت الکترونیک نیازی حیاتی برای کشور بوده و هر روز لزوم احتیاج به آن درفعالیت دستگاه های گوناگون قابل مشاهده می باشد.
رئیس جمهور با اشاره به ضرورت کوشش برای توسعه همه جانبه دولت الکترونیک در سرتاسر کشور، پرداخت 17 میلیون فقره وام بدون حتی یک رجوع حضوری به بانک ها را آزمون بزرگ کارآمدی دولت الکترونیک و آماده بودن زیرسخت ها عنوان نمود.
روحانی همینطور افزایش سرعت اینترنت را موضوعی حائز اهمیت برشمرد و اظهار داشت: امروز زندگی مردم با فضای مجازی در هم تنیده است و باید در این راستا اهتمام لازم را داشته باشیم.
وزیر ارتباطات هم در این گفت و گو گزارشی از برنامه ریزی ها و تلاشهای انجام شده و در حال پیگیری در جهت توسعه زیرساخت ها برای کارآمد تر شدن دولت الکترونیک، افزایش سرعت اینترنت و افزایش عرضه خدمات به مردم در این عرصه عرضه کرد.1399/02/06
14:23:51
5.0 / ۵
3404
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پرداخت ۱۷ میلیون فقره وام بدون رجوع حضوری به بانك ها، آزمون بزرگ كارآمدی دولت الكترونیك است
نظر شما در مورد پرداخت ۱۷ میلیون فقره وام بدون رجوع حضوری به بانك ها، آزمون بزرگ كارآمدی دولت الكترونیك است
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها