چگونه تاریخچه جست وجوها را در اینستاگرام پاك كنیم؟

چگونه تاریخچه جست وجوها را در اینستاگرام پاك كنیم؟ به گزارش برتریها این گزارش به كاربران نحوه حذف كردن تاریخچه جست وجوهای خود در اپلیكیشن شبكه اجتماعی اینستاگرام را آموزش می دهد.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، اینستاگرام که یکی از بزرگترین و محبوبترین شبکه های اجتماعی در جهان به حساب می آید، در سال های اخیر توانسته نظر خیل عظیمی از کاربران فضای مجازی را به سمت و سوی خود جلب نماید و گاهی با افزودن قابلیت و امکانات جدید، موفق شده تعداد کاربران خویش را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.
اینستاگرام که یک شبکه اجتماعی تصویر محور به حساب می آید، همچون بسیاری دیگر از رقبای خود به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند تصاویر و صفحات کاربری مورد نظر خویش را در بخش سرچ جست وجو کرده و بیابند.
حالا در این گزارش که در وب سایت mashable آمده است، به کاربران نحوه پاک کردن تاریخچه کاوشهای خود در بخش search اینستاگرام را آموزش می دهد که مراحل آن به شرح زیر است:
کاربران برای این کار کافیست در ابتدا وارد پروفایل صفحه کاربری خود در اینستاگرام شوند، سپس بر روی علامت سه نقطه در قسمت بالا سمت راست کلیک کرده و سپس وارد تنظیمات (setting) شوند. در این قسمت بر روی گزینه امنیت (security) ضربه زده و گزینه آخر تحت عنوان پاک کردن تاریخچه جست وجوها (clear search history) را انتخاب کنند.
در این صورت کاربر به هنگام جستجو کردن در قسمت سرچ اینستاگرام دیگر هیچ تاریخچه ای از جست وجوهای قبلی مشاهده نخواهد کرد. نکته دیگری که باید کاربران در این خصوص به آن توجه داشته باشند، آن است که در صورت استفاده از نسخه وب اینستاگرام، باید به صورت جداگانه تاریخچه جست وجوهای خویش را در آن حذف نمایند، به عبارتی دیگر با پاک کردن تاریخچه جستوجوهای قبلی در اپلیکیشن اینستاگرام، کاربر باید باری دیگر همین کار را در نسخه وب هم انجام دهد.

1399/02/20
03:51:30
5.0 / ۵
3246
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد چگونه تاریخچه جست وجوها را در اینستاگرام پاك كنیم؟
نظر شما در مورد چگونه تاریخچه جست وجوها را در اینستاگرام پاك كنیم؟
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها