آمریكا یك شركت چینی را به بهتان ارتباط با ایران تحریم كرد

آمریكا یك شركت چینی را به بهتان ارتباط با ایران تحریم كرد برتریها: وزارت خزانه داری آمریكا یك شركت چینی را به بهتان ارتباط با ماهان ایر در فهرست تحریم های خود قرار داد.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، به نقل از بلومبرگ، وزارت خزانه داری آمریکا روز سه شنبه(۳۰ اردیبهشت) با صدور اطلاعیه ای اعلام نمود که شرکت چینی Shanghai Saint Logistics Limited را به سبب فعالیت بعنوان نماینده فروش ماهان ایر، در فهرست تحریم های خود قرار داده است.
این هفتین شرکتی است که خزانه داری آمریکا به سبب آنچه که ارتباطش با ماهان ایر می نامد، در فهرست تحریم های خود قرار می دهد.

به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا نیز در این زمینه اظهار داشت: جمهوری خلق چین یکی از کشورهایی است که از ماهان ایر میزبانی می کند؛ کشورهایی که شمارشان به سرعت در حال کاهش است.
ایشان سپس اشاره کرد: این همکاری عواقبی دارد.
رئیس دستگاه دیپلماسی آمریکا اشاره کرد: این تحریم بار دیگر یادآوری می کند، شرکت هایی که هنوز به ماهان ایر - در چین یا هر جای دیگر - خدمات می دهند، با خطر تحریم های بالقوه آمریکا مواجهند.

از طرف دیگر، استیون منوچین، وزیر خزانه داری آمریکا نیز ادعا نمود، ایران از ماهان ایر برای پشتیبانی از «رژیمی فاسد و نامشروع» در ونزوئلا استفاده می کند؛ درست همان کاری که در قبال نظام سوریه و «گروه های تروریستی نیابتی در خاورمیانه» انجام داده است.
او اشاره کرد: ما در هدف قرار دادن نهادهایی که روابط تجاری خودرا با ماهان ایر ادامه می دهند، تردیدی نخواهیم داشت.
منبع:

1399/02/31
16:29:45
5.0 / ۵
2794
تگهای خبر: خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد آمریكا یك شركت چینی را به بهتان ارتباط با ایران تحریم كرد
نظر شما در مورد آمریكا یك شركت چینی را به بهتان ارتباط با ایران تحریم كرد
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها