گنجینه ای از اطلاعات حرفه ای در كتاب اصول عكاسی دیجیتال

گنجینه ای از اطلاعات حرفه ای در كتاب اصول عكاسی دیجیتال به گزارش برتریها «اصول عكاسی دیجیتال» عنوان كتابی است كه به قلم «بیل كوربت» نوشته شده و «رحیم دانایی» آنرا به زبان فارسی ترجمه و به چاپ رسانده است.


این کتاب ۱۸۹ صفحه ای با شمارگان ۲ هزار نسخه از جانب نشر ارسباران به چاپ رسیده است.
قیمت هر جلد از این کتاب تخصصی و کاربردی برای علاقه مندان به هنر عکاسی ۴۰ هزار تومان است.
مطالب ارائه شده کتاب در غالب ۱۰ فصل ارائه شده و خصوصیت بارز آن سادگی توضیح مطالب و روانی گفتار است که درک مفاهیم را آسان و لذت بخش می کند.
عکاسی دیجیتال چیست، دوربین دیجیتال، لنزهای دوربین، فلاش برای دوربین های نسل جدید، وسایل جانبی مفید، حل مشکلات و نگهداری از وسایل و تجهیزات، ویرایش و چاپ عکس عا، نورسنجی درست، نور و ترکیب بندی و پرسپکتیو عناوین فصول این کتاب را شامل می شود.
در پیشگفتار این کتاب آمده است: دنیای مدرن امروز شرایط ویژه ای را در عکاسی بوجود آورده که اعجاب برانگیز است و دنیای دیجیتال می تواند با سرعت و کیفیت برتر بدون دشواری های عکاسی سنتی به صورت کاربردی ارائه خدمت کند.
یک دوربین دیجیتال عکاسی به هر شکل و فرمی که ساخته شده باشد مانند کامپیوتری کوچک است که امکان ثبت لحظه ها و صحنه های جالب زندگی را دارد و به سادگی و با صرف هزینه، آغوشی از کیفیت با تنوع رنگ را به شما هدیه می دهد.
هدف از این کتاب ارائه توضیحاتی است که کار با دوربین دیجیتال را تسهیل کند و از نظر تکنیکی کمکی باشد و شرایط رازناک و سئوالات را پاسخ دهد.
از مختصات خوب این کتاب این است که شرح موضوعی در فصول همراه با تصایر مختلف ارائه شده و هر تصویر در کنار خود توضیحات شفافی دارد که مانند کلاس درس عمل کرده و سئوالات احتمالی مخاطبان را پاسخ می دهد.


1399/03/15
23:22:20
5.0 / ۵
2990
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد گنجینه ای از اطلاعات حرفه ای در كتاب اصول عكاسی دیجیتال
نظر شما در مورد گنجینه ای از اطلاعات حرفه ای در كتاب اصول عكاسی دیجیتال
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها