انتشار بیشتر از ۲۰۰ ایموجی جدید در سال آینده

انتشار بیشتر از ۲۰۰ ایموجی جدید در سال آینده به گزارش برتریها بیشتر از ۲۰۰ ایموجی جدید در سال ۲۰۲۱ به صفحات هوشمند راه پیدا می كنند.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، سازمان غیرانتفاعی یونیکد کنسرسیوم که مسئول ایجاد و انتشار ایموجیها است، اعلام نمود ۲۱۷ ایموجی جدید در اوایل سال ۲۰۲۱ برای کاربران تلفن همراه در سرتاسر جهان منتشر خواهند شد که ۲۱۰ ایموجی همان ایموجیهای فعلی با رنگهای پوست مختلف خواهند بود.

گزینه های ایموجی فعلی تنها رنگ پوست زرد را عرضه می کند اما به روزرسانی یونیکد به کاربران امکان می دهد رنگ پوست صورتکها را به دلخواه خودشان انتخاب کنند.

ایموجی جدید شامل یک قلب سوزان، یک قلب بانداژ شده، صورتکی که در حال بیرون دادن نفس است، یک صورتک پنهان در ابرها و صورتکی با چشمان مارپیچی است که ایموجیهای جدید مناسب برای سال پاندمی هستند. همینطور یک ایموجی جدید دیگر شامل زنی با ریش است.

یونیکد عرضه آتی خویش را ایموجی ۱۳.۱ نامیده است چونکه عرضه کوچکی در مقایسه با به روزرسانیهای ایموجی معمول این شرکت است. این شرکت پیش از این اعلام نموده بود عرضه ایموجیهای جدید را تا اواخر سال ۲۰۲۱ به تاخیر می اندازد اما در عوض تصمیم گرفت این دنباله را به ایموجیهای فعلی اضافه کند.

بر اساس گزارش بی نیوز۹، کاربران تلفن همراه به هفت ایموجی جدید و ایموجیهای دارای رنگهای متنوع پوستی تا ژانویه سال ۲۰۲۱ دسترسی پیدا خواهند کرد. به روزرسانی گسترده یونیکد در سپتامبر سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد و ایموجیهای جدید در اوایل سال ۲۰۲۲ به کاربران عرضه خواهند شد.

منبع:

1399/07/03
12:44:19
5.0 / ۵
2028
تگهای خبر: شركت , كاربر , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد انتشار بیشتر از ۲۰۰ ایموجی جدید در سال آینده
نظر شما در مورد انتشار بیشتر از ۲۰۰ ایموجی جدید در سال آینده
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها