از۱۲ مهر انجام می شود

رجیسترتلفن همراه مسافری صرفا در مبادی ورودی و حضوری

رجیسترتلفن همراه مسافری صرفا در مبادی ورودی و حضوری به گزارش برتریها سخنگوی گمرك اظهار داشت: از ۱۲ مهر ماه رجیستر تلفن همراه مسافری صرفاً در مبادی ورودی و حضوری خواهد بود و مسافران باید مدارك خرید را به همراه داشته باشند.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، سیدروح اله لطیفی اظهار نمود: بر مبنای تصمیم ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مصوبه ۲۷ مرداد ماه و در جهت پیشگیری از سواستفاده از اطلاعات مسافرین ورودی برای رجیستری گوشی تلفن همراه، اظهار و ثبت تلفن همراه مسافرین، صرفاً در محل مبادی ورودی کشور و بعد از احراز هویت دقیق و تشخیص غیرتجاری بودن و طی تشریفات گمرکی در لحظه ورودبه کشور صورت گیرد.

وی اضافه کرد: برابر مندرجات متن مصوبه مذکور، پس ازدوازدهم مهر ماه، هرگونه ثبت غیر حضوری تلفن همراه مسافری وبعد از خروج از گمرکات اجرایی مبادی ورودی، توسط مسافرین ممانعت می شود.
دبیر شورای اطلاع رسانی گمرک خاطرنشان کرد: از ۱۲ مهر ماه کارشناسان گمرک در گیت های ورودی مبادی مربوطه حاضر خواهند شد و به عرضه خدمات و انجام تشریفات گمرکی برپایه این مصوبه با رعایت کامل مقررات خواهند پرداخت.
وی در انتها اظهار داشت: مسافرین اسناد و مدارک خرید تلفن را با خود به همراه داشته باشند تا در صورت عدم وجود شناسه ارزش در سامانه ارزش گمرک همکاران ما نسبت به پذیرش ارزش کالا و ادامه تشریفات گمرکی اقدام نمایند تا بعد از آن دفتر تعیین ارزش گمرک، تصمیمات لازم را دریافت کند.
منبع:

1399/07/08
23:10:49
5.0 / ۵
1893
تگهای خبر: خدمات , خرید , گوشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد رجیسترتلفن همراه مسافری صرفا در مبادی ورودی و حضوری
نظر شما در مورد رجیسترتلفن همراه مسافری صرفا در مبادی ورودی و حضوری
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها