سیستم تایید صحت اكانت توییتر فعال می شود

سیستم تایید صحت اكانت توییتر فعال می شود برتریها: شركت توییتر سیستم بررسی هویت كاربرانش را از سال آینده فعال خواهد نمود و از افراد در این خصوص نظرخواهی می كند.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، توییتر در اوایل سال ۲۰۲۱ به کاربران اجازه خواهد داد برای تایید هویت و دریافت تیک آبی درخواست کنند. برای این منظور اکانتها باید فعال بوده و به افراد معروف یا برندها مرتبط باشند.

توییتر شش نوع اکانت که واجد دریافت تیک آبی خواهند بود شامل دولت، شرکتها، برندها و نهادهای غیرانتفاعی، اخبار، سرگرمی، ورزش، فعالان، سازمان دهندگان و سایر افراد اثرگذار را مشخص کرده اما اعلام نموده که موارد دیگری هم امکان دارد اضافه شوند.

این شبکه اجتماعی به کاربران دو هفته برای اعلام نظراتشان فرصت داده است بعد از آن سیاست نهایی خویش را در ۱۷ دسامبر اعلام می کند.

توییتر سالها از یک علامت تیک آبی برای تایید هویت کاربران معروف و محبوب توییتر استفاده می کرد تا آنها را از اکانتهای جعلی مشخص نماید اما برنامه تایید سردرگم کننده بود و این شرکت شفافیت چندانی درباره معیار در ارتباط با آن فراهم ننموده بود. توییتر پیش از این به کاربران اجازه می داد برای دریافت تیک آبی درخواست کنند اما این برنامه را در سال ۲۰۱۷ متوقف کرد و جک دورسی، مدیرعامل توییتر این فرایند را شکست خورده خواند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، اگر اکانت کاربر غیرفعال باشد یا مقررات این شرکت را نقض کرده باشد، توییتر تایید صلاحیت را حذف خواهد نمود. توییتر به تازگی اعلام نموده که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا مکررا مقررات این شبکه اجتماعی را نقض کرده و به زودی امتیاز ویژه ای که برای اکانت شخصی وی قائل بود، متوقف خواهد شد. باآنکه ترامپ مقررات توییتر را اغلب نقض می کرد اما به علت ارزش خبری که داشت، مجازات مشابه برای سایر کاربران توییتر در مورد وی اعمال نمی گردد اما این وضعیت با آخر ریاست جمهوری وی خاتمه پیدا می کند.
1399/09/05
13:31:48
5.0 / ۵
1376
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد سیستم تایید صحت اكانت توییتر فعال می شود
نظر شما در مورد سیستم تایید صحت اكانت توییتر فعال می شود
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها