پیری را چگونه مدیریت نماییم كتابی آموزنده و كاربردی

پیری را چگونه مدیریت نماییم كتابی آموزنده و كاربردی « پیری را چگونه مدیریت کنیم» عنوان کتابی است که به قلم «عباس نوروزی» نویسنده اهل خمین به رشته تحریر درآمده و اطلاعات آموزنده و کاربردی از چگونگی گذران دوران سالمندی را با خوانندگان به اشتراک گذاشته است.


این کتاب ۴۶ صفحه ای با شمارگان یک هزار نسخه از جانب انتشارات پرپروک به چاپ رسیده و روانه کتابفروشی ها شده است.
قیمت هر جلد از این تازه نشر که قطع رقعی به چاپ رسیده برای علاقه مندان ۲۰ هزار تومان است.
محتوای این کتاب سلامتی و بهداشت، روانشناسی، تأثیر تغذیه سالم جنبه های اجتماعی و ایمنی دوران سالمندی است که در جای خود کمک زیادی را به افراد مسن می کند که روزهای خوشی را در روزهای پیری سپری کنند.
نویسنده در مقدمه کتاب نوشته است؛ یکی از چالش های پیش روی انسان ‍ ها جایگاه رنج آور سالمندی است که به علت فقر اطلاعات مفید از این دوران استفاده مطلوب و کیفیت موثر ندارد.
پیر شدن یک حقیقت است و پیشگیری از رسیدن به ایستگاه حدودا برای همه غیر ممکن است اما می توان این تقدیر و مصلحت الهی را در سایه آگاهی با بهترین شکل گذراند و از خود آثار و نتایج و رد پای مثبت به جا گذاشت.
«تربیت سالم از خانواده با ادب و با فرهنگ یا اشخاص کاردان و مجرب همنشین خوب »، «تغذیه سالم»، «بهره گیری از علم و دانش متکی بر عمل برای سالمند»، «اثر فعالیت جسمی و روحی و روانی سالمند»، «صبر و تامل در قبال مسایل روزمره زندگی سالمند»، «سفر و آثارش در شناخت آداب و رسوم و زیبایی های طبیعت و سلامت سالمندان»، «غافل نشدن از یاد خدا » و «سخن با هم سالان سالمند» همچون سرفصل های این کتاب است.
« عباس نوروزی» متولد سال ۱۳۲۷ است که از وی تابحال کتاب های «مهر و ادب»، « فهم و کمال»، « شوق وصال»، « پند و مثال» و « قصه سفر پدر و پسر» انتشار یافته است.
۴۰ نویسنده و شاعر در خمین کتاب چاپ کرده اند و ۲ انتشارات در این شهرستان فعال است.
منبع:

1399/09/21
22:31:25
5.0 / ۵
1381
تگهای خبر: دانش , علم , كاربر , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد پیری را چگونه مدیریت نماییم كتابی آموزنده و كاربردی
نظر شما در مورد پیری را چگونه مدیریت نماییم كتابی آموزنده و كاربردی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها