آذری جهرمی:

زمان اتصال روستاهای سیستان و بلوچستان به شبكه ملی اطلاعات فردا مشخص می شود

زمان اتصال روستاهای سیستان و بلوچستان به شبكه ملی اطلاعات فردا مشخص می شود به گزارش برتریها سیستان و بلوچستان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: زمان بندی اتصال روستاهای سیستان و بلوچستان به شبکه ملی اطلاعات تا فردا شب مشخص خواهد شد.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا محمدجواد آذری جهرمی شامگاه سه شنبه در جمع بندی سفر به سیستان و بلوچستان از تست نهایی تجهیزات در اطراف زاهدان اطلاع داد و اضافه کرد: تا فردا شب زمان بندی اتصال تک تک روستاها به شبکه ملی اطلاعات مشخص می شود.
وی بیان نمود: امروز از مناطق روستایی اطراف خاش و زاهدان بازدید میدانی به عمل آمد که برنامه اجرایی و زیرساخت های آن آماده شده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهارکرد: تست نهایی هم در منطقه چشمه زیارت اطراف زاهدان در حال انجام می باشد که تا امشب نتیجه نهایی آن مشخص می شود.
وی ضمن اشاره به جلسات فنی و کارشناسی در دو روز گذشته خاطرنشان کرد: نهایت فردا شب می توانیم برنامه اجرایی و زمان بندی اقدامات خویش را به مردم گزارش و مشخص نماییم در چه زمانی چه روستایی به شبکه ملی اطلاعات متصل می شود.
جهرمی اضافه کرد: تمام برنامه ریزی انجام شده تا آخر اردیبهشت بوده اما از سه هفته آینده به تدریج اتصال روستاها به شبکه شروع می شود و همین امروز هم ۱۱ روستا متصل شدند.
وی خاطرنشان کرد: در این ۱۱ روستا واقع در منطقه چشمه زیارت اطراف زاهدان تقریباً از ۱۰ تا ۲۰۰ خانوار زندگی می کنند که با راه اندازی ۲ سایت به اینترنت پرسرعت دسترسی پیدا کردند.
منبع:

1399/10/11
01:13:50
0.0 / ۵
1075
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد زمان اتصال روستاهای سیستان و بلوچستان به شبكه ملی اطلاعات فردا مشخص می شود
نظر شما در مورد زمان اتصال روستاهای سیستان و بلوچستان به شبكه ملی اطلاعات فردا مشخص می شود
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها