طرح سوالات نمایندگان از آذری جهرمی در كمیسیون صنایع

طرح سوالات نمایندگان از آذری جهرمی در كمیسیون صنایع به گزارش برتریها سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از بررسی سوالات نمایندگان از وزیر ارتباطات در جلسه بامداد امروز(یکشنبه) این کمیسیون اطلاع داد.


حجت الله فیروزی در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه کمیسیون صنایع و معادن جهت بررسی سوالات نمایندگان از وی، اظهار داشت: محور سوال خانم معصومه پاشایی بهرام وضعیت شبکه و اینترنت در حوزه انتخابیه اش بود که بعد از توضیحات وزیر، نماینده مردم مرند و جلفا برای حل مشکلات مذکور و انجام اقدامات لازم فرصتی تعیین کرد.
وی ادامه داد: مچنین سوال آقای محمدحسین فرهنگی درباره توسعه شبکه مخابراتی در شهرک های صنعتی بود که وزیر علل عدم موفقیت در این عرصه را نبود منابع کافی دانست و بیان کرد در صورتیکه منابع مالی مورد نیاز تأمین شود اقدامات لازم برای تحقق این مهم صورت می گیرد.
فیروزی ضمن اشاره به طرح سوال عباس مقتدایی از وزیر ارتباطات اظهار داشت: نحوه هزینه کرد درآمدهای مخابرات سوال نماینده اصفهان بود که در نهایت مقرر شد سوال وی در صحن علنی مطرح و بررسی شود.
به قول سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن، بررسی تقاضای عده ای از نمایندگان درباره تحقیق و تفحص از سازمان استاندارد دستور کار دیگر این کمیسیون بود.
وی ادامه داد: از آنجائیکه نمایندگان ایراداتی به کیفیت برخی محصولات مانند خودرو و مصالح ساختمانی داشتند، تقاضای تحقیق و تفحص از سازمان استاندارد با حضور رئیس این سازمان در نشست امروز مورد بررسی قرار گرفت.
منبع:

1399/10/23
20:13:23
0.0 / ۵
1146
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد طرح سوالات نمایندگان از آذری جهرمی در كمیسیون صنایع
نظر شما در مورد طرح سوالات نمایندگان از آذری جهرمی در كمیسیون صنایع
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها