حساب های دولتی در توییتر برچسب های بیشتری می گیرند

حساب های دولتی در توییتر برچسب های بیشتری می گیرند برتریها: توییتر برچسب های بیشتری برای حساب های دولتی همچون حساب های شخصی سران جهان در این شبکه اجتماعی اضافه خواهدنمود.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، این اقدام توییتر در شرایطی انجام می شود که این سرویس شبکه اجتماعی بعد از اقدام در ممنوعیت حساب دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا و کودتا در میانمار و اعتراضات در هند زیر ذره بین قرار گرفته است.

توییتر معمولا حساب های سران جهان را به سبب علاقه عمومی که نسبت به آنها وجود دارد، از حذف محتوا به سبب نقض مقررات این شبکه اجتماعی مستثنی می کند و تنها پیامهای هشداری در کنار آنها قرار داده و دسترسی به محتوای مذکور را می کاهد با این وجود بعد از آشوبهای کنگره، حساب دونالد ترامپ را به سبب ریسک تحریک به خشونت برای همیشه بست.

توییتر در اوت اعلام نموده بود برچسب زنی حساب های رسانه های وابسته به دولت مانند اسپوتنیک روسیه و خبرگزاری شینهوای چین و تعدادی از مقامات دولتی برای پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد شامل چین، فرانسه، روسیه، انگلیس و آمریکا را شروع خواهدنمود.

توییتر در یک پست وبلاگ اعلام نمود برچسب هایش را برای مقامات و موسسات دولتی مهم که صدای کشور در خارج از گروه کشورهای گروه هفت هستند و بیشتر کشورهایی که توییتر کارهای اطلاعاتی در رابطه با دولت را شناسایی کرده است، توسعه می دهد.

در پاسخ به این که توییتر چگونه برچسب های دولتی را در وضعیتهایی مانند میانمار که بتازگی ارتش با کودتا قدرت را به دست گرفته است، مشخص می کند، نیک پیکلز، مدیر سیاست عمومی جهانی توییتر اظهار نمود: این شرکت در کشورهایی که دولت مورد مناقشه است، برچسب گذاری نخواهد کرد. وی در مصاحبه ای اظهار داشت: توییتر زمان بررسی بکارگیری برچسب ها برای حساب های دولتی بحث بین المللی درباره مشروعیت دولت را در نظر می گیرد.

برچسب ها تنها در صورتیکه اصالت حساب ها تایید گردد، اضافه خواهند شد. کشورهای جدیدی که مقامات بلندپایه و موسسات دولتی آنها برچسب دریافت خواهند کرد شامل کانادا، کوبا، اکوادور، مصر، آلمان، هندوراس، اندونزی، ایران، ایتالیا، ژاپن، عربستان سعودی، صربستان، اسپانیا، تایلند، ترکیه و امارات متحده عربی هستند.

توییتر حساب های شخصی سران دولتهای این کشورها و اعضای دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد را هم برچسب گذاری خواهدنمود.

همچنین جک دورسی، مدیرعامل توییتر روز چهارشنبه اعلام نمود این شرکت در حال بررسی است تا به کاربران اجازه دهد از فالوئرهایشان پول دریافت نمایند. این توانایی به درآمدزایی این پلت فرم شبکه اجتماعی از ۱۹۲ میلیون کاربر روزانه اش کمک خواهدنمود.

بر اساس گزارش رویترز، فراهم کردن امکان پرداخت و قابلیتهای جدید مانند محتوای اشتراکی به توییتر کمک خواهدنمود درآمدش را که هم اکنون از فروش تبلیغات در توییتر است، متنوع کند. با این وجود توییتر انتظار ندارد اشتراکها تا سال آینده در درآمد این شرکت سهم قابل توجهی داشته باشند.

منبع:

1399/11/24
19:00:40
0.0 / ۵
810
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد حساب های دولتی در توییتر برچسب های بیشتری می گیرند
نظر شما در مورد حساب های دولتی در توییتر برچسب های بیشتری می گیرند
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها