صدور آنی پروانه انتشار ۱۱ هزار بازی موبایلی ایرانی

صدور آنی پروانه انتشار ۱۱ هزار بازی موبایلی ایرانی برتریها: معاون نظارت بنیاد ملی بازی های کامپیوتری از رده بندی بیش از 11 هزار بازی موجود در مارکت ها آگاهی داد.


به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، عقیل منصوری با اعلان اینکه رده بندی این بازی ها در ادامه پروسه اجرائی صدور پروانه انتشار بازی ها و تدابیر اتخاذشده برای تسهیل و تسریع در آن انجام شده است، اظهار داشت: انجام رده بندی بیش از ۱۱ هزار بازی موجود در مارکت ها به این معنا است که بازی ها در صورت تشکیل پرونده و ارائه درخواست آنلاین از طرف توسعه دهنده، حتی ظرف یک روز هم می توانند پروانه انتشار بگیرند.
وی ادامه داد: البته طبعا کمتر سازمانی توانایی صدور ۱۱ هزار مجوز در یک روز را دارد، بنا بر این بنیاد برای افزایش رضایتمندی بازی سازان، به مرور اسامی بازی ها را برای مراجعه اعلام خواهدنمود. البته تعداد بازی های رده بندی شده بیش از ۱۷ هزار بازی ایرانی و ۱۳ هزار بازی خارجی است، یعنی بنیاد تا کنون بیش از ۳۰ هزار بازی موبایلی را بررسی نموده است، اما منظور ما از ۱۱ هزار بازی، فقط بازی هایی است که هنوز به روزرسانی دارند و اصطلاحا زنده اند.
بنا به اطلاعات بنیاد ملی بازی های کامپیوتری، معاون نظارت بنیاد همین طور اشاره کرد: در زمان اعلام اسامی این ۱۱ هزار بازی ایرانی می توانیم اولویت را به بازی هایی بدهیم که تعداد نصب فعال و در نتیجه جامعه مخاطب بیشتری دارند، اما طبعا در ادامه این تسهیلات شامل همه بازی ها خواهد شد.
منبع:

1399/11/30
11:56:36
0.0 / ۵
920
تگهای خبر: آنلاین , كامپیوتر , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد صدور آنی پروانه انتشار ۱۱ هزار بازی موبایلی ایرانی
نظر شما در مورد صدور آنی پروانه انتشار ۱۱ هزار بازی موبایلی ایرانی
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها