درخواست ترامپ از ایالت های آمریكا برای مجازات غول های فناوری

درخواست ترامپ از ایالت های آمریكا برای مجازات غول های فناوری رئیس جمهور سابق آمریکا در کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کاران، دولتهای ایالتی را تشویق کرد با تصویب قانون به مجازات غول های فناوری بپردازند که صداهای محافظه کار را خاموش می کنند.به گزارش برتریها به نقل از ایسنا، دونالد ترامپ در اولین سخنرانی عمومی خود از زمان ترک کاخ سفید و در آخرین روز کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کاران که در اورلاندوی فلوریدا برگزار شد، اظهار داشت: اگر آزادی بیان نداشته باشیم، همه تمهیدات یکپارچگی انتخابات در سراسر جهان هیچ ارزشی ندارند. اگر جمهوریخواهان برای گفتن حقیقت و افشای فساد سانسور شوند، ما دموکراسی نخواهیم داشت و تنها استبداد چپگرا برایمان می ماند.

ترامپ بر سر حذف شدن حسابش در فیسبوک و توییتر به علت نقض سیاستهای این شبکه های اجتماعی، مکررا شرکتهای فناوری را به سانسور متهم کرده است.

ترامپ اظهار داشت: زمان شکستن انحصار شرکتهای بزرگ فناوری و احیای رقابت منصفانه فرا رسیده است. بخش ۲۳۰ که مقررات اینترنت است و بعنوان قسمتی از قانون رعایت اخلاق در ارتباطات ۱۹۹۶ تصویب شده است، باید لغو شود.

بخش ۲۳۰ به وب سایتها اجازه می دهد به سامان دهی محتوا در پلتفرمهایشان بپردازند. همین طور برای محتوایی که توسط کاربران منتشر می شود، مصونیت داشته و مورد پیگرد قانونی قرار نمی گیرند.

رییس جمهور سابق آمریکا اظهار داشت: اگر دولت فدرال حاضر به اقدام در این زمینه نیست، در این صورت هر ایالت در این اتحادیه که ما رای داریم باید شرکتهایی مانند توییتر، گوگل و فیسبوک را هر زمان که صداهای محافظه کار را خاموش می کنند، هدف مجازاتهای بزرگ قرار دهند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، ترامپ به ران دسنتیس، فرماندار فلوریدا اشاره نمود که اوایل فوریه پیشنهادهای جدیدی را بیان کرد که برمبنای آن، از تعلیق حساب نامزدهای سیاسی توسط شبکه های رسانه اجتماعی جلوگیری می شود و این شرکتها برای هر روز از تعلیق شدن حساب، جریمه خواهند شد.
1399/12/12
10:16:17
0.0 / ۵
840
تگهای خبر: اینترنت , توییتر , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد درخواست ترامپ از ایالت های آمریكا برای مجازات غول های فناوری
نظر شما در مورد درخواست ترامپ از ایالت های آمریكا برای مجازات غول های فناوری
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
برتریها bartariha
bartariha.ir - حقوق سایت برتریها محفوظ است

برتریها

معرفی برترینهای فناوری و وبسایتها